acem2019delhi.com

Öldürmeyeceksin / Seçme Denemeler

Responsive image
Türk okurunun özellikle Bozkırkurdu, Boncuk Oyunu, Siddhartha adlı kitaplarıyla tutkulu bir ilişki kurduğu Hermann Hesse, yazar meslektaşlarının saygınlığını ve birbirini izleyen pek çok kuşağın sevgisini kazanmış, çeşitli dillere çevrilen yapıtı dünyanın her kıtasında okunan bir yazar konumuna ulaşmıştır. Hugo Ball’in Romantizmin ihtişamlı ordusunun son şövalyesi olarak nitelediği Hesse için Thomas Mann yazınsal etkinliğinin erken döneminde “kendime en yakın bulduğum, yazarlar arasından seçip en çok sevgiyle bağlandığım yazar” ifadesini kullanmış, Peter Handke 1970’te Hesse rönesansının doruk noktasında “Hesse hiç kuşkusuz ne yaptığını bilen, bütün değerlendirmelerden alnının akıyla çıkacak büyük bir yazardır” demiştir.Yapıtında, yaşamın büyük karşıtlıklarını, iki kutbunu eğip birbirine yaklaştırma özlemiyle sanat yerine düşünceye başvuran Hesse, dünyanın ve evrenin kutupluluğu aşarak ulaşacağı birliği kendisi için en kutsal hakikat sayar.Öldürmeyeceksin, Hermann Hesse’nin yazdığı çok sayıda denemeden yapılmış bir seçkiyi içeriyor; açık, samimi düşünceler ve doğrudan bir dille kaleme alınmış yazılar farklı dönemlerle farklı temaları bir araya getiriyor. Kitap beş bölümden oluşuyor: “Erken Dönem Düşünceler”, “Birinci Dünya Savaşı’na Dair Siyasi Görüşler”, “Dünya Görüşüne Dair”, “Edebiyat Yazıları”, “Geç Dönem Düşünceler”. Hermann Hesse’nin duru edebiyatını büyük neşeyle ve ilgiyle karşılayan okur için “Öldürmeyeceksin” başlıklı Seçme Denemeler görüntü bombardımanı ve bilgi kirliliği içinde yaşadığımız çağda düşünceleri sadeleştirmek adına iyi bir adım.
YAYIN TARİHİ:
2019-03-29
DOSYA BOYUTU:
11,46
ISBN:
9750821479
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hermann Hesse
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öldürmeyeceksin / Seçme Denemeler PDF

Öldürmeyeceksin / Seçme Denemeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hermann Hesse. Okuyabilirsin Öldürmeyeceksin / Seçme Denemeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tışta değildir. Öldürmeyeceksin & seçme denemeler ... Öldürmeyeceksin / Seçme Denemeler - Hermann Hesse | KitapAvrupa ... . Mağazaya Soru Sor. Öldürmeyeceksin (Seçme Denemeler) en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Öldürmeyeceksin (Seçme Denemeler) incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! "Öldürmeyeceksin / Seçme Denemeler". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli : Seçiniz. 12,00 TL. Sepete Ekle. Öldürmeyeceksin - seçme denemeler. Hermann Hesse. Satıcı. Öldürmeyeceksin: seçme de ... Öldürmeyeceksin / Seçme Denemeler - Hermann Hesse ... . Hermann Hesse. Satıcı. Öldürmeyeceksin: seçme denemeler. Başlık: Öldürmeyeceksin: seçme denemeler. Yazar: Hesse, Hermann. Öldürmeyeceksin & Seçme Denemeler arıyorsan site site dolaşma! Öldürmeyeceksin & Seçme Denemeler. 32,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya Git. peşin fiyatına 9 taksit. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Öldürmeyeceksin - Seçme Denemeler 4.baskı. Yazar. Hermann Hesse. Hermann Hesse'nin duru edebiyatını büyük neşeyle ve ilgiyle karşılayan okur için Öldürmeyeceksin başlıklı Seçme Denemeler görüntü bombardımanı ve bilgi kirliliği içinde yaşadığımız çağda... Hermann Hesse'nin duru edebiyatını büyük neşeyle ve ilgiyle karşılayan okur için Öldürmeyeceksin başlıklı Seçme Denemeler görüntü bombardımanı ve bilgi kirliliği içinde yaşadığımız çağda... ÖLDÜRMEYECEKSİN SEÇME DENEMELER - HERMANN HESSE özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Hermann Hesse'nin duru edebiyatını büyük neşeyle ve ilgiyle karşılayan okur için Öldürmeyeceksin başlıklı Seçme Denemeler görüntü bombardımanı ve bilgi kirliliği içinde yaşadığımız çağda... Hermann Hesse'...