acem2019delhi.com

Sen Gidince

Responsive image
Bir tarafta yaşamdan zevk alan, hayatı kuralsız yaşayan ve güzel olan her şeye âşık, yakışıklı bir ressam, Garth. Diğer tarafta gösterişsiz bir yüze ve iri vücuda sahip; fakat ruhunda asalet barındıran bir kadın, Jane. Bu iki insanın tek ortak noktası dostlarıdır. Dostlar adına düzenlenen bir partide karşılaşırlar. Sakin bir şekilde ilerleyen partinin sonunda Jane’nin vermiş olduğu kısa süreli konser Garth’ın, Jane’deki gizli kalmış güzelliği keşfmesine ve ona aşık olmasına neden olur. O günden sonra Garth, Jane’i aklından hiç çıkaramaz ve duygularını ona açıklar. Fakat Garth’ın kuralsız yaşamı ve Jane’nin gösterişsiz özelliğinin vermiş olduğugüvensizlik duygusundan dolayı bu aşkın arasına mesafe girer. Jane, güvensizliğin ve korkaklığın engel olduğu bu ertelenmiş aşk için, yıllar sonra duyduğu pişmanlıkla Garth’ı bulur ve ondan af diler; fakat artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Akıp giden zaman bu insanların hayatlarından çok şey alıp götürmüştür.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-07
DOSYA BOYUTU:
6,52
ISBN:
6054537075
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Florence Louisa Barclay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sen Gidince PDF

Sen Gidince harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Florence Louisa Barclay. Okuyabilirsin Sen Gidince sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...indana döndü, sen gidince / Güneş bile ka ... Dursun Ali Erzincanlı - Sen Gidince | Yasin Dinle - İlahiler - Kuran... ... ... Alpay - Sen Gidince. Sanatçı: Alpay (Alpay Nazikioglu). Çeviriler: İngilizce. GünIerim soIuyor DağIarım kuruyor. Yapragım düşüyor Sen gidince. Sen gidince. Düstügüm karanIığı Güneş aydınIatmıyor. Sensiz yaşadığım anIar AsırIara sigmiyor OImuyor oImuyor ah. Aramanız sen gidince toplam 30 sonuç üretti. Sayfalar: [ 1 ] [2]. Sen Gidince Em G Am Sen dün gidince buralardan sessizce Em G Am Buralar gitmiş peşinden gizlice Em G Bazen bir his ya da ka. Em G D Am Sen gidince buralardan sessizce E ... Beyaz Kelebekler - Sen Gidince Şarkı Sözü ... . Em G D Am Sen gidince buralardan sessizce Em G D Am Buralar gitmiş peşinden gizlice. Em G Bazen bir his ya da kaçış D Am Tenin hala tenimde. Em D C Dünümdün düşüm oldun kurtar beni. Beyaz Kelebekler denince ilk akla gelen şarkı nedir desek? Elbette 'Sen Gidince Bak Neler Oldu?... diye başlayan o unutulmaz şarkı… Evet, bu şarkı neredeyse büyük küçük herkes tarafından bilinir. ORJİNAL TONU: C. F#m A E Bm Sen gidince buralardan sessizce F#m A E Bm Buralar gitmiş peşinden gizlice. F#m A Bazen bir his ya da kaçış E Bm Tenin hala tenimde....