acem2019delhi.com

Şifa Niyetine

Responsive image
İnsanın en değerli hazinesidir sağlık... Geri kalan her şey aslında teferruattır. Sağlık elden giderse elde sıfır kalır! Bu nedenle sağlığımızı kaybetmeden önce değerini bilmeli, daha sağlam bir bedene sahip olabilmek için özen göstermeliyiz.Hemen tüm programlarında sağlık konularına sıkça yer vererek,toplumun bilinçlenmesine hizmet eden başarılı televizyoncu Zahide Yetiş elinizde tuttuğunuz bu kitapta; hem şifa arayanlara, hem de geleceğin doktorlarına ışık tutacak nitelikte bir çalışma ortaya koyuyor...Her biri kendi alanında adeta yıldızlaşmış 15 Tıp Profesyoneli ile gerçekleştirilmiş incelikli röportajları okurken hem keyif alacak, hem de kendi kendinizin doktoru olacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-27
DOSYA BOYUTU:
5,18
ISBN:
6054799947
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Zahide Yetiş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şifa Niyetine PDF

Şifa Niyetine harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Zahide Yetiş. Okuyabilirsin Şifa Niyetine sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...2008. Süleyman Kösmene. M.E. Çakan: "Yasin-i şerif bir insana okunduğunda ya şifa bulur, ya da vefat edermiş; doğru mu?" Adı üstünde, o bir şifa çorbası! her bir kaşıkta sağlık bulacağınız çorbayı bir kere denedikten sonra her hafta yapmak isteyeceksiniz ... twitter.com/sifaaniyetine ... . Tarifin detaylarını görmek için tıklayın. 2 adet kırmızı pancar 2 adet yeşil elma 2 adet havuç küçük bir parça taze zencefil (isteğe bağlı), 2 adet kırmızı pancar, 2 adet yeşil elma, 2 adet havuç, küçük bir parça taze zencefil (isteğe bağlı). ...şifa niyetine zıt anlamısı, şifa niyetine zıttı, şifa niyetine hakkında bilgi, şifa niyetine kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, şifa niyetine sözcüğü ne anlama gelmektedir... Anasayfa lezzet'ten haberler şifa niyetine. Şifa niyetine. ... Şifa Niyetine Ürünler ... . ...şifa niyetine zıt anlamısı, şifa niyetine zıttı, şifa niyetine hakkında bilgi, şifa niyetine kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, şifa niyetine sözcüğü ne anlama gelmektedir... Anasayfa lezzet'ten haberler şifa niyetine. Şifa niyetine. Zeytinyağlısından etlisine, salatasından mezesine birçok farklı tüketim şekli olan kereviz, kök sebzelerin en sağlıklılarından biri. Şimdi şifa niyetine giriyorum sulara. Mavisine değil denizin. Sade tuzuna… 4- Abdest alırken kıbleye dönmek, sonunda üç yudum su içmek )bu su zemzem hükmünde olup, şifa niyetine içilmelidir)....