acem2019delhi.com

Öyle Bir Bedel ki

Responsive image
Öyle bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk, diğer tarafta her şey ve herkes var. Sevgi ırmağı bir yandan mutluluk denizine akarken diğer yandan hüzne kanat çırpmakta. Bedeli bu kadar ağır olmamalıydı aşkın… İki kız kardeş ve birbirlerinden habersiz gönül verdikleri adam. Hastane koridorları belki aşk denilen şeyi görmüştü ama böylesine hiç tanık olmamıştı. Yüreğindeki sesin yankısını, meslektaşının yüreğinden duyacak mı Aslı? Yoksa bedenini iyileştirdiği gibi yüreğindeki yarayı da saracak mı doktoru Canan’ın. Doğru ya bir kalpte iki aşk taşınmaz ki.Acaba aşk mutluluk tınısını kimin kulağına fısıldayacak?Bir aşk hikâyesi hiç bu kadar çekmemişti okuyucuyu içerisine. Kitabı okurken bazen acının, hüznün, kaybedişin gözyaşlarını dökerken bazen de mutluluk damlalarının verdiği sevinci, umudu yaşayacaksınız. Yazar ustaca kurguladığı romanını, zengin konuşma metinleriyle destekleyerek okuyucuyu aşkın içine çekmiş, onların da hikâyeyi yaşamasını sağlamış. Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki’nin her sayfası sizi farklı bir heyecana sürükleyecek. Okuduğunuz her sayfa, sizi sonraki sayfaya itecek ve kitabı nasıl bitirdiğinizi anlayamayacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-30
DOSYA BOYUTU:
5,17
ISBN:
6059817028
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gonca Çiftçioğulları
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öyle Bir Bedel ki PDF

Öyle Bir Bedel ki harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gonca Çiftçioğulları. Okuyabilirsin Öyle Bir Bedel ki sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...fakat ancak okuma fırsatı bulabildim. Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki'nin her sayfası sizi farklı bir heyecana sürükleyecek ... ÖYLE BİR BEDEL Kİ - GONCA ÇİFTÇİOĞLU | Nadir Kitap ... . Okuduğunuz her sayfa, sizi sonraki sayfaya itecek ve kitabı nasıl bitirdiğinizi... Kitap Adı: ÖYLE BİR BEDEL Kİ Yazar: Gonca ÇİFTÇİOĞULLARI Tür: Aşk, Dram Yayıncı: Uğur Tuna Yayınları Sayfa: 640. Öyle bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk, diğer tarafta her şey ve herkes var. 42 TL. Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki'nin her sayfası sizi farklı bir heyecana sürükleyecek. Okuduğunuz her sayfa, sizi s ... Gonca Çiftçioğulları - Öyle Bir Bedel Ki ... . 42 TL. Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki'nin her sayfası sizi farklı bir heyecana sürükleyecek. Okuduğunuz her sayfa, sizi sonraki sayfaya itecek ve sayfalar arasında... Doğru ya bir kalpte iki aşk taşınmaz ki. Acaba aşk mutluluk tınısını kimin kulağına fısıldayacak? ÖYLE BİR BEDEL Kİ... Bir aşk hikayesi hiç bu kadar çekmemişti okuyucuyu içerisine. Orjnal Adı : Öyle Bir Bedel ki. Yazar : Gonca Çiftçioğulları. Yayınevi : Uğur...