acem2019delhi.com

Köroğlu / Antep Rivayeti

Responsive image
Köroğlu destanı Türk edebiyatının en seçkin örneklerindendir. Köroğlu mücadelenin ve özgürlüğün sembolüdür. Tarih boyunca Köroğlu'yla ilgili türlü hikâyeler anlatılmış, bu hikâyeler nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar ulaşmıştır. Türk tarih ve kültürünün önemli bir parçası olan Köroğlu'nun, halk ozanı olarak kendine has bir söyleyişi vardır. Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti, yıllar sonra ilk defa okurlarla buluşuyor. Halk ozanı Köroğlu ile diyar diyar gezmeye, Anadolu'nun kültürel dokusunu yansıtan, halk ağzıyla anlatılmış hikâyeleri dinlemeye, Köroğlu destanını yeniden keşfetmeye ne dersiniz. Ülkü Tamer ve Doğu Perinçek’in önsözleriyle.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
12,67
ISBN:
9753439534
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hüseyin Bayaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Köroğlu / Antep Rivayeti PDF

Köroğlu / Antep Rivayeti harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hüseyin Bayaz. Okuyabilirsin Köroğlu / Antep Rivayeti sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...anı olarak kendine has bir söyleyişi vardır ... Roman - Kaynak Yayınları - Köroğlu - Antep Rivayeti ... . Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti... Köroğlu Antep Rivayeti - Hüseyin Bayaz. Kaynak Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 224 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Köroğlu Antep Rivayeti - Hüseyin Bayaz. Türk tarih ve kültürünün önemli bir parçası olan Köroğlu'nun, halk ozanı olarak kendine has bir söyleyişi vardır. Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu desta ... PDF bilig_24.sayš | KÖROĞLU DESTANININ ANTEP RİVAYETİ ÜZERİNE ... . Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti... Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti, yıllar sonra ilk defa okurlarla buluşuyor. Halk ozanı Köroğlu ile diyar diyar gezmeye, Anadolu'nun kültürel dokusunu yansıtan... 11.76 €. Türk tarih ve kültürünün önemli bir parçası olan Köroğlu'nun, halk ozanı olarak kendine has bir söyleyişi vardır. Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti... Köroğlu - Antep Rivayeti/hüseyin Bayaz. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan. Kaynak Yayınları Köroğlu / Antep Rivayeti 334776. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. Köroğlu / Antep Rivayeti arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Köroğlu / Antep Rivayeti İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 19.04 TL. Türk tarih ve kültürünün önemli bir parçası olan Köroğlu'nun, halk ozanı olarak kendine has bir söyleyişi vardır. Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti... 19.60 TL. Türk tarih ve kültürünün önemli bir parçası olan Köroğlu'nun, halk ozanı olarak kendine has bir söyleyişi vardır. Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti... Köroğlu mücadelenin ve özgürlüğün sembolüdür. Tarih boyunca Köroğlu'yla ilgili türlü hikayeler Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti, yıllar sonra ilk defa okurlarla buluşuyor. 19.60 TL. Türk tarih ve kültürünün önemli bir parçası olan Köroğlu'nun, halk ozanı olarak kendine has bir söyleyişi vardır. Hüseyin Bayaz'ın derlediği Köroğlu destanının Antep Rivayeti... 18.76 TL. Türk tarih ve kültürünün önemli bir ...