acem2019delhi.com

Mikroekonomik Teori

Responsive image
Mikroekonomik teori ekonomi biliminin bazı temel analiz tekniklerini ya da “analiz araçlarını” sistemli bir şekilde ortaya koyar. Öyleki, tüm ekonomi ve işletmecilik programı içinde gelenek olarak en önemli derslerden biri olagelmiş hemen hemen tüm kolej ve üniversitelerde bir zorunluluk halini almıştır.Oldukça soyut bir yapı içeren mikroekonomik teori aynı zamanda en zor derslerden biri olarak da birçok öğrenci için sık takılanan bir engel şeklinde yorumlanmaktadır. Bu kitabın amacı mikroekonomik teoriye “yaparak öğren” metodu ile yaklaşarak bu zorluğun aşılmasına yardımcı olmaktır. Temelde, mikroekonomi alanında okutulan tüm standart ders kitaplarına yardımcı nitelikte olması gayesiyle hazırlanmış olmakla birlikte, kapsadığı teori ve ilkiler ile yeterli bir bütün içermesi bütünüyle bağımsız bir ders kitabı olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır.
YAYIN TARİHİ:
1974-01-01
DOSYA BOYUTU:
7,74
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dominick Salvatore
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mikroekonomik Teori PDF

Mikroekonomik Teori harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dominick Salvatore. Okuyabilirsin Mikroekonomik Teori sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eori ve Problemleri. Dominick Salvatore. Yayınevi: Bilim Teknik Yayınevi ... Pandora - Mikroekonomik Teori ve Problemleri - Dominick Salvatore... ... . 3990000005556. 755645. Mikroekonomik Teori ve Problemleri. Bilim Teknik Yayınevi. 22.00. Yazarın diğer kitapları. %12. Uluslararası İktisat Teori ve Problemler. Dominick Salvatore. Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora. Mikroekonomik teori- mikroekonomi teorisi dersi almış olan ? DH Mobil uygulaması ile devam edin. ...bir teoridir.Konusu, piyasaya yansıyan çeşitli karar alma birimler ... Mikroekonomik Teori - Dominick Salvatore | kitapyurdu.com ... . ...bir teoridir.Konusu, piyasaya yansıyan çeşitli karar alma birimlerinin davranış. makroekonomide göz ardı edildiği anlamına gelmez.Mikroekonomik teori esas olarak ücret, kira, faiz ve. Mikroekonomik Teori ve Problemleri - Dominick Salvatore hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Mikroekonomik Teori ve Problemleri. 22,50 TL. Ek olarak Mikroekonomik Teori isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Mikroekonomik Teori Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? Mikroekonomik Teori ve Problemleri. Bilim Teknik Yayınevi Dominick Salvatore. Ürün detayı. Sepete at. Uluslararası İktisat : Teori ve Problemler. Dominick Salvatore. Bilim Teknik. Dominick Salvatore, Akademik kategorisinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Mikroekonomik Teori ve Problemleri, Uluslararası İktisat... Dominick Salvatore, Mikroekonomik Teori ve Problemleri en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Mikroekonomik Teori ve Problemleri. Bilim Teknik Yayınevi. 25.00. ...Derin Siyaset, Komplo Teorileri Politika Siyaset>Dünya Siyaseti ve Politikası Politika Siyaset>Genel Politika %5. Mikroekonomik Teori ve Problemleri. Dominick Salvatore. Bilim Teknik Yayınevi. Tamer İşgüden kaleme aldığı Mikroekonomik Teori ve Problemleri adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Bu yüzden genel olarak iktisat bilimi hep varsayımlar üzerine kuruludur. Mikro ekonomi aynı zamanda kaynakların rasyonel kullanımı ile de ilgilidir. Fiyat teorisiyle ilgilenir. Oldukça soyut bir yapı içeren mikroekonomik teori aynı zamanda en zor derslerden biri olarak da birçok öğrenci için sık takılanan bir engel şeklinde yorumlanmaktadır. Mikroekonomik Teori ve Problemleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. "mikroekonomik-teori". yok böyle bir şey??? yeni başlık açabilmen için giriş yapman la...