acem2019delhi.com

Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu

Responsive image
İster İnan İster İnanma.Ripley Lisesi Ajanlarının Esrarengiz Olaylarla Dolu Maceraları… Gerçekler sizi çok şaşırtacak!Dünyaca ünlü “Ripley’in İster İnan İster İnanma!” serisinin yaratıcısı Robert Ripley’ineskiden yaşadığı yerde bulunan bu okula giden öğrencilerin ortak bir sırrı vardı.Sıradan insanlar gibi görünseler de, inanılmaz yetenekleri sayesinde, herkesi şaşırtmayı başarıyorlardı.Elektrik iletme yeteneği, insanüstü güçler ya da iklimi kontrol edebilme yeteneği Ripley Lisesi’nde okuyan öğrencilerin sahip olduğu yeteneklerden sadece birkaçıydı. Bu yetenekli çocukların en iyileri çok gizli bir casusluk okuluna davet edilirdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme’nin, yani RBİ’nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Buradaki yetenekli genç ajanlar dünyanın dört bir yanına, tehlikeli görevlere gönderiliyor, fantastik yaratıkları ve garip olayları araştırıyorlardı.Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet’te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen tuhaf bir yaratıkla ilgili söylentiler RBİ’ye ulaşınca bu olayı araştırmak üzere Florida’ya doğru nefes kesen bir yolculuğaçıkarlar. Ajanlar bu zorlu maceralarında esrarengiz olayların ardındaki sırrıçözebilecekler midir?
YAYIN TARİHİ:
2012-02-17
DOSYA BOYUTU:
9,39
ISBN:
9944702805
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kay Wilkins
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu PDF

Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kay Wilkins. Okuyabilirsin Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lkins kitabı, Kay Wilkins-RBİ - Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme ... RBİ - Bataklıkta Dehşet; Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu 1. Kitap... ... ... Kay Wilkins - RBİ BATAKLIKTA DEHŞET kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida batakl ... Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu... | Kitapaktif.com ... . Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen... Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen... Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İncelemenin, yani RBİnin ajanlarının eğitildiği yerdi. RBİ - Bataklıkta Dehşet. Kay Wilkins. Caretta Yayıncılık. RBİ - Bataklıkta Dehşet. İster İnan İster İnanma. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi....