acem2019delhi.com

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası

Responsive image
Anadolu, insanlığın yerküre üzerindeki serüveninin başladığızamanlardan bu yana en önemli uğrak noktalarından biri oldu.Kıtaların ve iklimlerin kesişme noktasındaki bu topraklar,binlerce yıl boyunca kendilerine yurt ve umut arayanlarınöykülerini biriktirdi. Dönemin dünyasına hükmeden büyükimparatorluklar kadar, adlarını bile bilmediğimiz nice kavimde konuk oldu Anadolu’ya.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları, üzerinde yaşadığımız toprakların tarihini, bugünün gençleri ve çocukları ile buluşturmaküzere hazırlandı. Amacımız kültürel zenginliklerimizin dahaiyi farkına varabilmek ve onlara içtenlikle sahip çıkacak kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihikeşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendideneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor.Farklı kültürlere saygıya ve empatiye dayalı davranış biçimlerinin yerleşmesine, çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine,analiz ve yorum yapabilmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler, Lidyalılar, İyonya veGalatlar yer alıyor: Efsanevi kral Midas’ın uygarlığı Frigler, Batıanadolu’nun görkemli toplumu Lidyalılar, bilimin ve sanatınöncüleri İyonya ve antikçağın savaşçı devleri Galatlar..
YAYIN TARİHİ:
2017-08-10
DOSYA BOYUTU:
10,33
ISBN:
6058487369
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Behzat Taş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası PDF

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Behzat Taş. Okuyabilirsin Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...izgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor ... Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 Demir Çağından Sonrası ... . Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler... Behzat Taş'nin hazırlayıp Gölgeler Kitap tarafından sunulan Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları-Demir Çağından Sonrası kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunu ... Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası ... . Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. ...Yayınları Anadolu Ajansı Anadolu Ajansı - Yabancı Dil Kitaplar Anadolu Ay Yayınları Anadolu Aydınlanma Vakfı Anadolu Gençlik Anadolu İlahiyat Akademisi Yayınları Anadolu Kültür Kitaplığı. 8.05 €. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Amacımız kültürel zenginliklerimizin dahaiyi farkına varabilmek ve onlara içtenlikle sahip çıkacak kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 Demir Çağından Sonrası. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Fiyat. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 - Demir Çağından Sonrası - Frigler, Lidyalılar, İyonya, Galatlar. Çizgilerle anadolu uygarlıkları 2 demir çağından sonrası. 25.38 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deney...