acem2019delhi.com

A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik

Responsive image
Türkiye’nin son on beş yılı, birbirini kovalayan skandalların, acıların, utancın yükselen dozuna toplum olarak bağışıklık geliştirip duyarsızlaşmakla geçti. Asla unutulmaz, hafızalardan silinmez zannettiğimiz ne çok şey halının altında kalıp adımlarımızın tümseği haline geldi...Kökünden koparılan ağaçlar, yükselen gökdelenler, grizular, ayakkabı kutuları, talimat alan yargı, cinayetler, katliamlar…Gazeteci-yazar Mehveş Evin, sahalardan kitaplara tüm kaynakları tarayarak halıyı kaldırdı; birikmiş tozu A’dan Z’ye sınıflandırarak bir zamanlar üzerine bastığımız zeminin rengini görebileceğimiz yeni bir kaynak oluşturdu.A’dan Z’ye Buraya Nasıl Geldik, yaşananların unutulmaması ve böylece tekrarlanmaması umuduyla hazırlanmış, gerçek bir araştırmacı-gazetecilik çalışması.
YAYIN TARİHİ:
2018-08-02
DOSYA BOYUTU:
10,67
ISBN:
6052241479
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehveş Evin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik PDF

A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehveş Evin. Okuyabilirsin A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eş yılı, birbirini kovalayan skandalların, acıların, utancın yükselen dozuna toplum olarak bağışıklık geliştirip duyarsızlaşmakla geçti ... A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik ... . Okuma listeme ekle. Gazeteci Mehveş Evin'in "A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik" adlı kitabı Karakarga Yayınları etiketiyle yayımlandı. Tanıtım bülteninden. A dan Z ye Buraya Nasıl Geldik Mehveş Evin Kara Karga Yayınları 9786052241479 Mehveş Evin. Gazeteci-yazar Mehveş Evin'in, Türkiye'nin bugünkü noktaya nasıl geldiğini sorguladığı yeni kitabı A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik, Karakarg ... A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik | bkmkitap.com ... . Gazeteci-yazar Mehveş Evin'in, Türkiye'nin bugünkü noktaya nasıl geldiğini sorguladığı yeni kitabı A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik, Karakarga Yayınları'ndan çıktı. Deneyimli gazeteci Mehveş Evin'in, Türkiye'nin bugünkü noktaya nasıl geldiğini sorguladığı yeni kitabı A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik Karakarga Yayınlar...