acem2019delhi.com

Yöneterek Yönetilerek Yaşamak

Responsive image
İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine, işletmecilikte başarı için gerekli bir kişilik tanımı da yapılamaz. İşletmeciler heyecanlı-durgun, sosyal-antisosyal, konuşkan-sessiz, hisli-hissiz, güvenen-şüpheci, verici-bencil, müşfik-kaba, sevecen-soğuk, düşünceli-düşüncesiz, dengeli-dengesiz, atılgan-ürkek, mahzun-neşeli, sert-yumuşak, sakin-ateşli, hayali geniş-dar, açık-kapalı olabilirler. Ne başarılı sayılan işletmecilerin ne de başarısız olanların modellenmiş kişilik tanımları vardır.Olsaydı bile, kişilik insanın bebekliğinden başlayan bir sosyalizasyon sürecinin, ilişkilerinin, gözlem ve yorumlarının bir birikimi sonucu oluştuğundan bir faydası olmazdı. Kişilik kolay kolay değişmez, ama davranışlar ayarlanabilir. Onun için, işletmecilik yapmak isteyenler önce ke ndi kişiliklerini iyi çözümleyebilmeli ve kendileriyle barışabilmelidirler. Ancak o zaman kendi davranışlarını daha iyi anlayacaklar, belki değiştirebilecekler ve başkalarına daha iyi anlatabileceklerdir.Bunu yapabilmek için, işletmecinin geçmişe gitmesi gerekir. Hayatınızı ileriye bakarak inşa etmelisiniz, ama ancak geriye bakınca anlayabilirsiniz. Elinizdeki bu kitap, kendi ölçülerine göre başarılı bir işletmecinin kendi geçmişine bakarak yaptığı çözümlemeyi ve bundan çıkardığı önerileri kapsamaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-11
DOSYA BOYUTU:
7,75
ISBN:
6054579082
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Osman Ata Ataç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yöneterek Yönetilerek Yaşamak PDF

Yöneterek Yönetilerek Yaşamak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Osman Ata Ataç. Okuyabilirsin Yöneterek Yönetilerek Yaşamak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...netilerek Yaşamak. Share on WhatsApp. 30 ... Yöneterek Yönetilerek Yaşamak/Osman Ata Ataç Fiyatı... - GittiGidiyor ... .10 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... 36 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... Yöneterek Yönetilerek Yaşamak %17 indirimli İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış,bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Osman Ata Ataç. İşletmeciliğin mesle ... Yöneterek Yönetilerek Yaşamak - Dr. Osman Ata Ataç | kitapyurdu.com ... . Osman Ata Ataç. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... 48 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... İşletme, Muhasebe, Maliye. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yeni. Ücretsiz Kargo. İşletme, Muhasebe, Maliye. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yeni. Ücretsiz Kargo. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... 34.56 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yayınevi. Elinizdeki bu kitap, kendi ölçülerine göre başarılı bir işletmecinin kendi geçmişine bakarak yaptığı çözümlemeyi ve bundan çıkardığı önerileri kapsamaktadır. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak Osman... 29.76 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamı...