acem2019delhi.com

Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El kitabı

Responsive image
Türkiye’de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Tüm hekimlerin işini kolaylaştıracak 3 Kaynak Birarada: Acil Tıp Rehberi + Reçete Rehberi + Laboratuvar Değerleri Mesleğinizi yaparken her endikasyonda güncelliğini yitirmiş onlarca kaynağa gerek yok. Artık tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tek kaynak var. Bu kitapta tüm konular birleştirilmiş ve tek bir kitap haline getirilmiştir. Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asistan Hekim veya Acil servis rotasyonuna başlayan doktorun elinin altında olup hemen başvurabilecekleri bir kaynak oluşturulmuştur. Her bölümü konusunda uzman hocalarımız yazmışlardır. 46 alanında uzman hekimle en geniş katılımlı saha kitabıdır. Referanslar tamamıyla günceldir.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-04
DOSYA BOYUTU:
9,92
ISBN:
9752776005
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Yavuz Furuncuoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El kitabı PDF

Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Yavuz Furuncuoğlu. Okuyabilirsin Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğlu'nun "Mezuniyet Sonrası Mecburi Hizmet Hekim El Kitabı"nın nasıl olduğu konusunda bilgisi olan var mı? Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta ... Mezuniyet Sonrası Mecburi Hizmet El Kitabı ... . Tüm hekimlerin işini kolaylaştıracak 3 Kaynak Birarada: Acil Tıp Rehberi +... UYARI: Bu başlıktaki linkleri sadece üyeler görebilmektedir. Linkleri görmek ve aktif etmek için üye girişi yapınız! Üye değilseniz kayıt olmak için tıklayınız... Teşşekkür Et 0. 150 TL. MEZUNİYET SONRASI ve MECBURİ HİZMET HEKİM EL KİTABI. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Yavuz Furuncuoğlu. T ... Mezuniyet Sonrası Mecburi Hizmet El Kitabı ... ... Teşşekkür Et 0. 150 TL. MEZUNİYET SONRASI ve MECBURİ HİZMET HEKİM EL KİTABI. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Yavuz Furuncuoğlu. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Tüm hekimlerin işini kolaylaştıracak 3 kaynak birarada: Acil Tıp Rehberi... Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asistan Hekim veya Acil servis rotasyonuna başlayan doktorun elinin altında olup hemen başvurabilecekleri bir kaynak oluşturulmuştur. Türkiyede bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapaca...