acem2019delhi.com

Ateşten Kelimeler

Responsive image
Bu kitaptaki metinler, şiir çözümleme yazıları değildir; sekiz şiirde yer alan kimi imgelerden hareketle üretilmiş sekiz öznel şerhtir. Metinlerdeki edebi niyet, her biri bir yıldız olan şerhlerin dünyasından uzakta olanları, taklidi bir dille de olsa, şerh dilinin arkeolojisine yöneltmektir. Bu yüzden metinlerde zikredilen âyetler, simgeler, imgeler geniş bir coğrafya ve kültürden seçilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-31
DOSYA BOYUTU:
10,99
ISBN:
6052021521
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ömer Lekesiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ateşten Kelimeler PDF

Ateşten Kelimeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ömer Lekesiz. Okuyabilirsin Ateşten Kelimeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ler muamma olur.• Anasayfa Ateşten Kelimeler ... Ateşten Kelimeler Ömer Lekesiz ... . Sepete At Hemen Al. %30 Ateşten Kelimeler Profil Yayıncılık 18.52 TL12.97 TL. Ateşten Kelimeler en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Ateşten Kelimeler avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! 16 TL. Kıyamet ki kelimelerin tekrar toplanışından; kovanına dönen arılar misali yarılmışın kendi cevherine parçanın bütününe Sur-u İsrafil ile koşuşundan. Kelime ki Adem'in bildiği değil ona bildiri ... ATEŞ ile Biten Kelimeler | Kelimeler.Net ... . Kelime ki Adem'in bildiği değil ona bildirilen... Ateş kelimesinin geçtiği en eski kaynak ve kelime tarihçesi, Ateş ne demek? Kullanımı daha öncesinde sözlü olarak veya günlük hayatta yaygın olabilir. Kelime Kökeni. 12.60 TL. Ateşten Kelimeler-Şule Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 14.40 TL. Bu kitaptaki metinler, şiir çözümleme yazıları değildir; sekiz şiirde yer alan kimi imgelerden hareketle üretilmiş sekiz öznel şerhtir. Ateşten Kelimeler. 18,00₺ Normal Fiyat. 13,68₺İndirimli Fiyat. Ateşten Kelimeler, Ömer Lekesiz, Selis Kitaplar. Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı. Ateşten Kelimeler Ate...