acem2019delhi.com

Seçilmiş Hayat

Responsive image
Ben hiç arsız bir çocuk olmadım.Hep uslu,Hep sakin,Hep suskun!Ve büyümedim hiç.Büyüyemezdim ben.Doyamamıştım henüz,Doyamazdım bu yüzden!Bitmemişti çocukluğum,Hayatı yaşayıp bitiriyordum.Ama çocukluğumu asla!Sonra sen geldin…Bir öğle vakti,Bir temmuz günü,Bir yaz sıcağında,Bir kahve tadında!Bir çocuk gizliydi bakışında.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-28
DOSYA BOYUTU:
9,86
ISBN:
6058147409
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ferit Özmen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Seçilmiş Hayat PDF

Seçilmiş Hayat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ferit Özmen. Okuyabilirsin Seçilmiş Hayat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür ... Seçilmiş Hayat %25 İndirimli Ferit Özmen ... . Ben hiç arsız bir çocuk olmadım.Hep uslu,Hep sakin,Hep suskun!Ve büyümedim hiç.Büyüyemezdim ben.Doyamamıştım henüz,Doyamazdım bu yüzden!Bitmemişti çocukluğum,Hayatı yaşayıp... 11.32 TL. Ben hiç arsız bir çocuk olmadım. Hep uslu, Hep sakin, Hep suskun! Ve büyümedim hiç. Büyüyemezdim ben. Doyamamıştım henüz, Doyamazdım bu yüzden! Home. Seçilmiş Hayat. Seçilmiş Hayat. 10.43 TL. ... Seçilmiş Hayat ... . Seçilmiş Hayat. Seçilmiş Hayat. 10.43 TL. Ben hiç arsız bir çocuk olmadım. Hep uslu, Hep sakin, Hep suskun! Ve büyümedim hiç. Büyüyemezdim ben. Doyamamıştım henüz, Doyamazdım bu yüzden!...