acem2019delhi.com

Çocuklar için ŞifacıÇocuklar ve Gençlerdeİmgelemelerle Tedavi Teknikleri

Responsive image
YaralanmalarKorkularKronik Hastalıklar (Astım/Diyabet)Uyku BozukluklarıYüksek AteşZor zamanlarda çocuklara yardımcı olmak ya da şifalandırmak için en iyi kaynaklardan biri kendi doğal, zengin hayal güçleridir.Çocuklar için Şifacı, çocukların basit bir ateşten kansere kadar her türlü rahatsızlıklarının ve sancılarının üstesinden gelmede ebeveynlerin, bakıcıların ve sağlık çalışanlarının onlara yardım edebilmek için şifanın bu güçlü kaynağına nasıl girebileceklerini göstermektedir.Bu kullanımı kolay el kitabı, yazarın kendi kızıyla ve danışanlarıyla yaşadığı deneyimlerinden yola çıkarak Zihin-Beden tıbbı ve imgelemelerini gerçek yaşamdan alınan vaka çalışmaları ile gösterirken küçük çocuklar ve ergenler için yazılmış birçok zengin imgelemeyi de içermektedir.Bu değerli araçlarla donatıldıklarında çocuklar kendi içsel şifa becerileri ile bağlantı kurabilir, kendilerine güvenleri güçlenirken kendi hayal güçlerinin keyfini çıkarabilirler!Ellen Curran 24 yıllık tescilli bir hemşiredir.Amerikan Holistik Hemşireler Derneği tarafından desteklenen Sıradanlığın Ötesindeki Hemşireler programınca (BON) interaktif Rehberli İmgeleme sertifikasına sahiptir. Curran yaralanmalar, korkular,kronikhastalıklar ve uyku bozuklukları gibi çeşitli sağlık problemi yaşayan çocuk ve ergenlerle rehberli imgeleme çalışmalarına halendevam etmektedir. 
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
3,40
ISBN:
6054540457
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ellen Curran
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuklar için ŞifacıÇocuklar ve Gençlerdeİmgelemelerle Tedavi Teknikleri PDF

Çocuklar için ŞifacıÇocuklar ve Gençlerdeİmgelemelerle Tedavi Teknikleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ellen Curran. Okuyabilirsin Çocuklar için ŞifacıÇocuklar ve Gençlerdeİmgelemelerle Tedavi Teknikleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ak ya da şifalandırmak için en iyi kaynaklardan biri kendi doğal, zengin hayal güçleridir ... Engelli Çocuklar Ve Kaynaştırma ... .Çocuklar için Şifacı, çocukların basit bir. Çocuklarda artikülasyon sorunu nasıl tedavi edilir? Çocuklarda dil ve konuşma sorunu arasındaki farklar nelerdir? Düşünce Teknikleri. Çocuklar İçin ŞifacıÇocuklar ve Gençlerde İmgelemelerle Tedavi Teknikleri. Çocuklar ve Gençlerde İmgelemelerle Tedavi Teknikleri Yaralanmalar Korkular Kronik Hastalıklar (Astım/Diyabet)... ...hastalıkları tedavi maksadı wep sayfamızda sizler için Şifalı otlar, Şifalı ta ... Çocuklar İçin Şifacı Ellen Curran ... ... ...hastalıkları tedavi maksadı wep sayfamızda sizler için Şifalı otlar, Şifalı taşlar, Şifalı bitkiler ile sizler için derledik…. insanlık tarihinin en eski tıbbi tekniklerinden biridir. Türkçe Kitaplar >. Gün >. Bebek ve Çocuk Sağlığı >. Çocuklar İçin Şifacı : Çocuklar ve Gençlerde İmgelemelerle Tedavi Teknikleri. Carol KRANOWİTZ Duyusal İşleme Bozukluğu Olan Çocuklar kitabında pek çok örnek veriyor ama biz basit olan bir örnek üzerinden gidelim. Kutuya top atma oyununu ele alalım. Gecikmiş konuşmada tedavi. Gecikmiş konuşma işitme kaybına bağlı ise çocuk Odiometrik incelemeden geçirilmelidir İşitme kaybının durumuna göre işitme cihazlarından yararlandırılmalı ve... İlgili Ürünler. Krem Cilt Sağlığı'nın ABC'si Sağlık-Tıp » Genel » Çocuklar için Şifacı Çocuklar ve Geriye Kalan Alzheimerlı Bir Hastanın Yakını Olmak Sağlık-Tıp » Genel » Çocuklar için Şifacı... Çocuklar İçin Şifacı...