acem2019delhi.com

8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum

Responsive image
“Başkasına ait bir memnuniyetin gölgesinde dinlenemezsiniz.”Elinizdeki eser M.Ö 8000’lerde dilden dile anlatılan epik bir destan olabilirdi. O durumda tanrılar, kahramanlar, mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebilirdiniz.Aslında “8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum”da bunların hepsi var. Yalnızca olaylar günümüzde, belirsiz bir kentin belirsiz bir sokağında yer alan “Thunder & Shadows” isimli bir kahvehanede geçiyor. Kahramanları da Ekrem, Mustafa, Sezer, İsmet, Masis ve İkbal.“Abi izin versen anlatacağım. Demem o ki önce şöyle düşündüm, acaba salonda bir hanım çalışsa çok şık gözükmez mi? Sonra dedim, tabii ki şahane bir şey olur. Arkasından aklıma bu arkadaşım geldi. Her türlü etnik yapıya ve inanca çok saygılı olan Thunder & Shadows’a siyahi bir hanım daha çok yakışır diye düşündüm.”Dünyanın en saçma mekanında, birbirinden acıklı karakterler etrafında akıp giden bu hikaye bizi hem gülmekten dehşete düşürüyor hem de mikroskobik yaşamlarımıza dürüstçe bakmaya çağırıyor.“En azından vicdanım rahat mı? Ben, en azından doğru olanı mı yaptım? Bu da yetmiyor değil mi? O zaman, yerimde kim olsa aynı şeyi mi yapardı? İnsanın kendisiyle aynı fikirde olamaması ne fena.”Bütün enerjisini “iyi” ve “doğru” olanı yapmak için harcayan, ancak ifrata kaçıp büsbütün deliren ve en sonunda birbirinin içine lağımlar akıtan insanların dramını çok tanıdık bulacaksınız.“Bir çoban gibi güdüyordum Mithat abinin hislerini. Onu erkenden uyandıran sıkıntıları, benim çok değerli koyunlarımdı sanki. Kız kardeşiyle ilgili kaygılarına kaval çalıyordum. Fazla üzüleceği bir konuya değerse dilim, hemen yolluyordum içimdeki sinsi köpeği. Hem onu kurtarıyordum hem de kendi köpekliğimi.”
YAYIN TARİHİ:
2019-02-01
DOSYA BOYUTU:
3,60
ISBN:
6055134778
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Feyyaz Yiğit
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum PDF

8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Feyyaz Yiğit. Okuyabilirsin 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ye sordum, eminim dedi bana bak dedim ben kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum, bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı? bilmiyorum dedi ben hep böyle ... Feyyaz Yiğit - 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum (Şarkı Sözleri) ... ... O durumda tanrılar, kahramanlar, mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebilirdiniz. Aslında "8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum"da bunların hepsi var. ...şarkı sözleri: 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum / Sıkıntılarım iyice arttığında y... "Bana bak" dedim, "Ben kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?" Feyyaz Yiğit. *Başkasına ait bir memnuniy ... Feyyaz Yiğit - 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum... - YouTube ... ... "Bana bak" dedim, "Ben kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?" Feyyaz Yiğit. *Başkasına ait bir memnuniyetin gölgesinde dinlenemezsiniz.* Elinizdeki eser M.Ö 8000'lerde dilden dile anlatılan epik bir destan olabilirdi. dedim tabi ki gelirim ama çabucak gelemem çünkü biliyosun 8 9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum.. neyin var dedi bana ? dedim ya 8 9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum... Front Pictures - America's Got Talent. her şey iyidir, çok güz...