acem2019delhi.com

Goncalar Solmasın

Responsive image
“Çocukların öğütten çok, örneğe ihtiyacı vardır.”J. Jaubert “Goncalar Solmasın” elbette… Ama nasıl?“Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. Yeni müfredat gereği tüm yazı çalışmalarını el yazısıyla yazıyorduk. Melis, el yazısını yazmakta zorlanıyordu. Yazı yazarken ‘üf püf’ ediyordu. Yazı yazmayı bırakmıştı. Ben bunu yapamıyorum, diye üzülüyordu. Melis’in yanına yaklaştım ve yanağından bir ‘bıdık’ aldım ve kendisine şunu söyledim: ‘Bence, sen bu yazıyı çok güzel yazabilirsin, fıstık!’ Melis’in gözleri fal taşı gibi açıldı, sevinçten âdeta yerinde duramadı. Melis, o gece geç saatlere kadar el yazısı çalışması yapmıştı. Annesi neden hâlen uyumadığını sorduğunda: ‘Anne, öğretmen bana bıdık yaptı, fıstık, dedi. Ben öğretmenimi çok seviyorum. El yazısını yazmayı öğrenip, öğretmenime yarın sürpriz yapacağım.’ demiş.”Hacı Ormanoğlu, bu kitabında “Goncalar Solmasın”da, özveri ve sevgiyle oluşturduğu öğretme-eğitme deneyimlerini, hikâye tadında bir kez daha bizlerle paylaşıyor ve goncalarımızın solmaması için neleri nasıl yaptığını ve de daha neler yapılabileceğini, meslektaşlarına mükemmel bir örnek olarak anlattığı gibi, ebeveynleri de tatlı tatlı eğitiyor aslında. Hacı Ormanoğlu, ana ilke olarak “Galaksi hareket halindeyken insanın boş durma lüksü yoktur.”u benimsedi.2006 yılında ‘Goncalar Solmasın Derneği’ni kurdu. 23 bin çocuğun yüreğine dokundu. Yılın öğretmeni seçildi. Türkiye'nin değişik bölgelerinde 100 bini aşkın öğretmen adayına konferanslar verdi. 25’i aşkın üniversitede sunumlar yaptı. TedxReset’e iki kez konuşmacı olarak katıldı. Türkiye’nin büyük firmalarına sunumlar yaptı. Turkcell, Sabancı, Garanti, Kalder, Unilever, Flo, Borçelik vb. projelerine devam etmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-31
DOSYA BOYUTU:
7,65
ISBN:
6052186312
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hacı Ormanoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Goncalar Solmasın PDF

Goncalar Solmasın harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hacı Ormanoğlu. Okuyabilirsin Goncalar Solmasın sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rneği. şükela: tümü | bugün. 2006 yılında okumayı teşvik etmek maksadıyla kurulmuş olan, kurulmasının öncülüğünü hacıormanoğu'nun yaptığı bir dernektir ... Goncalar Solmasın Yüreğimiz Yanmasın - Yakup Gövler... ... ... Merkezi Elazığ'da bulunan Goncalar Solmasın Derneği, 2007-2008 Eğitim ve Öğretim yılı öncesinde yaklaşık 3 bin ihtiyaç sahibi öğrenciye kırtasiye yardımında bulunacak. Bu bağlamda Goncalar Solmasın Derneği daha önceden de olduğu gibi yine örnek bir çalışmaya imza atarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bir takım yardımların ulaşmasında aracı olmuştur. Fark Yaratanlar 4.290 views8 year ago. 4:58. Goncalar Solmasın. Bölüm / goncalar solmasın derneği'nin oluşumu. Kanal 23 58 views2 months ago. Kargo dahil en ucuz14,59 T ... Mezar Taşıma Goncalar Solmasın Yazsınlar ... . Fark Yaratanlar 4.290 views8 year ago. 4:58. Goncalar Solmasın. Bölüm / goncalar solmasın derneği'nin oluşumu. Kanal 23 58 views2 months ago. Kargo dahil en ucuz14,59 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Goncalar Solmasın. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 3 dakika önce Amazon Türkiye. "Çocukların öğütten çok, örneğe ihtiyacı vardır." -J. Jaubert. "Goncalar Solmasın" elbette… Ama nasıl? "Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. ...kocaman bir yüreğe sahip olan öğretmeni Hacı Ormanoğlu'nun başlattığı Goncalar Solmasın hareketinin sitesinin haberini aldım. "Goncalar Solmasın Yüreğimiz Yanmasın" yazısı için 5 Yorum. 14.60 TL. -J. Jaubert. "Goncalar Solmasın" elbette… Ama nasıl? "Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. Yeni müfredat gereği tüm yazı çalışmalarını el yazısıyla yazıyorduk. 14 TL. -J. Jaubert. "Goncalar Solmasın" elbette… Ama nasıl? "Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. Yeni müfredat gereği tüm yazı çalışmalarını el yazısıyla yazıyorduk. 16.20 TL. Goncalar SolmasınGoncalar Solmasın - "Çocukların öğütten çok, örneğe ihtiyacı vardır. 8.40 €. J. Jaubert "Goncalar Solmasın" elbette… Ama nasıl? "Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. Yeni müfredat gereği tüm yazı çalışmalarını el yazısıyla yazıyorduk. GONCALAR SOLMASIN. Ben Onları Çok Sevdim - Bölüm 1. (10 Dakikanızı Ayırıp İzlemeniz Yeterli). Goncalar Solmasın Derneği Resmi Web Sitesi. 12 Mayıs'da bitirdiğim sistem: "GONCALAR SOLMASIN DERNEĞİ" Eğitim alanında Türkiye'nin Model Öğretmeninin(Hacı ORMANOĞLU) kurmuş olduğu dernek için hazırladım. Bu hafta BETA Yayınında. 13 TL. -J. Jaubert. "Goncalar Solmasın" elbette… Ama nasıl? "Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. Yeni müfredat gereği tüm yazı çalışmalarını el yazısıyla yazıyorduk. 14 TL. -J. Jaubert. "Goncalar Solmasın" elbette… Ama nasıl? "Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. Yeni müfredat gereği tüm yazı çalışmalarını el yazısıyla yazıy...