acem2019delhi.com

Ümidim Biterken Başlar

Responsive image
Ümit hiç tükenmeyen bir hazinedir. Bu duygumuzla sıkıntılara katlanır, onunla güzel yarınları beklemeye koyuluruz. Sabah güneşi gibi içimizi ısıtan, heyecanlandıran, harekete geçiren hep o yitirmediğimiz ümidimizdir işte; onunla sarılırız hayata, hayallerimizi onunla süsleriz. Olayları gerçek hayattan seçilmiş bu romanda ellili yıllardan günümüze doğru heyecanlı bir gezintiye çıkacak, su gibi akıp giden dizelerde sevgi ve nefretin amansız mücadelesine şahit olacaksınız. Sevginin kurduğu dünyalara özenecek, nefretin kararttığı hayatları görünce kükreyeceksiniz. Tüm bu olumsuzluklar ümidinizi kıramayacak, tekrar bir gayret yüklenecek, yeniden ümitlenecek, güzel yarınların tatlı hayalini kuracaksınız. Kekik kokulu Anadolu köylerinde rastladığınız duru aşkları sinenizin baş köşesine oturtup, büyük şehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız. İşte oralarda, o bildiğiniz sokaklarda, bilmediğiniz, görmediğiniz bambaşka bir dünya ile, sokağın çaresizleri ile karşılaşacaksınız. Bu roman özel bir teknikle, çok boyutlu olarak yazılmıştır. Akışına kendinizi kaptıracağınız heyecanlı bölümlerin, yer yer karşınıza çıkan gizemli telgraf sayfalarının bir bütüne birleşerek meydana çıkardığı bu müthiş eseri en az iki defa okuyacak; her okuyuşunuzda iyi bildiğinizi, iyi anladığınızı düşündüğünüz olayların yeni yeni detaylarına vakıf olacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
5,21
ISBN:
6059839518
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Ateş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ümidim Biterken Başlar PDF

Ümidim Biterken Başlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Ateş. Okuyabilirsin Ümidim Biterken Başlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız ... Ümidim Biterken Başlar - Mustafa Ateş- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabı ... . Mustafa Ateş. Ümit hiç tükenmeyen bir hazinedir. Bu duygumuzla sıkıntılara katlanır, onunla güzel yarınları beklemeye koyuluruz. Sabah güneşi gibi içimizi ısıtan, heyecanlandıran... Kekik kokulu Anadolu köylerinde rastladığınız duru aşkları sinenizin baş köşesine oturtup, büyük şehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız. Ümidim Biterken Başlar. Üzgünüz ! Bu ü ... Ümidim Biterken Başlar - Home | Facebook ... . Ümidim Biterken Başlar. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Ümidim Biterken Başlar. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kekik kokulu Anadolu köylerinde rastladığınız duru aşkları sinenizin baş köşesine oturtup, büyük şehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız. Ümidim Biterken Başlar Yakın Plan Yayınları en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Ümidim Biterken Başlar Yakın Plan Yayınları incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın!...