acem2019delhi.com

Seyahat Arkadaşı (Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu)

Responsive image
Seyahat Arkadaşı’nı, yurtdışına giden kişilerin seyahatlerini kolaylaştırmak ve dil konusunda karşılaşabilecekleri sorunları ortadan kaldırmak için hazırladık. Bu konuşma kılavuzunu düzenlerken, çok az İngilizce bilen veya hiç İngilizce bilmeyen kişilerin İngilizce konuşan insanlarla temel düzeyde iletişim kurabilmesini amaçladık. Özellikle ABD, Birleşik Krallık ve Avustralya'ya yapacağınız seyahatlerinizde size yardımcı olacağını düşündüğümüz kılavuzumuz, bu ülkeler dışında da dünyanın herhangi bir yerine giden ve İngilizce iletişim kurmak isteyen her turiste hitap ediyor.Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Aynı zamanda her bölümde yer alan onlarca konuşma balonunun içinde, size sorulabilecek olası soruların cevaplarını bulabilirsiniz.Yurtdışına yapacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz çeşitli durumlarda size yararı olabilecek örnek cümleler ve küçük ipuçları verdik. Örneğin araba kiralama, bahşiş verme ve dükkânların çalışma saatleri gibi konularla ilgili çeşitli açıklamaları konuşma kılavuzumuzda bulabileceksiniz.Umarız Seyahat Arkadaşı, iletişim konusunda karşılaşabileceğiniz sorunları en aza indirerek, yurtdışına yapacağınız seyahatleri daha kolay bir hale getirir.İyi tatiller!
YAYIN TARİHİ:
2012-02-08
DOSYA BOYUTU:
10,60
ISBN:
6054119110
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Seyahat Arkadaşı (Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu) PDF

Seyahat Arkadaşı (Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Seyahat Arkadaşı (Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...okunuşları da... Tod Ashley adlı yazara ait Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden sat ... Seyahat arkadaşı türkçe - ingilizce konuşma kılavuzu... ... . Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Türkçe Akademik Kitaplar. Back. Psikoloji. Anasayfa /. Genel Konular /. Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıkl ... Türkçe-İngilizce. Konuşma Kılavuzu - PDF Ücretsiz İndirin ... . Back. Psikoloji. Anasayfa /. Genel Konular /. Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Genel Konular kategorisinde yer alan Tod Ashley - Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! İyi tatiller! Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu Tod Ashley. Seyahatlerde Konuşma karşılaşabilecekleri isteyen verdik. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Bu konuşma kılavuzunu düzenlerken çok az İngilizce bilen veya hiç İngilizce bilmeyen kişile. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce... Seyahat arkadaşı : Türkçe-İngilizce konuşma kılavuzu. ISBNp: 9786054119110. Dil: Türkçe. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Dil Seçimi : Türkçe English. Ürün Adı: Redhouse Seyahat Arkadaşı Türkçe İngilizce Konuşma Kılavuzu Ürün Kodu: 9786054119110 Basım Yılı: 2012.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen...