acem2019delhi.com

Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara

Responsive image
Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği düzeyde olayları ve hadisleri seçtik. Metinlerin seslendirilmesi ise çocuklara, kendi başlarına istedikleri kadar dinleme, öğrenme olanağı sunmaktadır. Yine sesli anlatım Türkçelerinin gelişmesini, konuşma ve anlama yeteneklerinin artmasını sağlayacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2016-05-12
DOSYA BOYUTU:
8,35
ISBN:
9944970327
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara PDF

Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Temizlik Alışkanlığı / Peygamberimizden Çocuklara sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rimizin, çocukların kişilik gelişimine katkı sağlayacak öğütleri ve davranışlarını, çocuk hikayelerine dönüştürdük, çizgi film ... Peygamberimizden Çocuklara - Temizlik Alışkanlığı Hilal Küçük... ... ... Peygamberimizden Çocuklara-6: Temizlik Alışkanlığı. Kolektif Pati Eğitim Gereçleri. Ana Sayfa/. Çocuk Kitapları/. Yardımcı Kitaplar/. Peygamberimizden Çocuklara 6 Temizlik Alışkanlığı. Peygamberimizden Çocuklara 6 Temizlik Alışkanlığı. Ürün Adı Hatalı. Din Eğitimi kategorisinde yer alan Hilal Küçük Özdamar - Peygamberimizden Çocuklara - Temizlik Alışkanlığı kitab ... Peygamberimizden Çocuklara - Temizlik Alışkanlığı | bkmkitap.com ... . Ürün Adı Hatalı. Din Eğitimi kategorisinde yer alan Hilal Küçük Özdamar - Peygamberimizden Çocuklara - Temizlik Alışkanlığı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet!...