acem2019delhi.com

Şah-ı Gülistan

Responsive image
GÜL İLE BÜLBÜLÜN HİKÂYESİGül mescidinde gül kitabımsın.Gül minberimde tek hitabımsın.Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. Hak sözünü tutmadım, erenler şerbetin tatmadım. Dost bağını gözetmeyip, düşmana ses etmeyip, yiten yiğitlere yas etmeyip, mümine varan köpeğe bir taş dahi atmadım.Cahillik denizinde boğuldum, nefsime taptım ve şeytan tarafından dahi kovuldum. Ulu bilgeler çağırdılarsa da beni dergâh-ı izzete, ben razı oldum şerre ve zillete. Münafıklık alametleri kalktı artık üzerimden, gayri bihakkın ben münafık oldum. Her türlü âmâl-i necasetin failiyim, bir nebze pişmanlık duymadan.Korkulara son, huzura merhaba.Çirkinliğe son, güzelliğe merhaba.Muammalara son, sırların hakikatine merhaba.Hayallere son, gerçeğe merhaba.Riyaya son, mertliğe merhaba.Dünyaya son, ukbaya merhaba.Cesedlere son, ervaha merhaba.Sona son, sonsuzluğa merhaba.Mahduda son, ezele ve ebede merhaba.Onsekiz bin âleme son, kalblere merhaba.Mahlûka son, Mahbuba merhaba.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-16
DOSYA BOYUTU:
4,47
ISBN:
6055996468
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Harun Çetin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şah-ı Gülistan PDF

Şah-ı Gülistan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Harun Çetin. Okuyabilirsin Şah-ı Gülistan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...steyen insanlar var ancak gariptir ben eskiyen umudumun yerine taptaze bir umut serpiyorum toprağa ... Şah-ı Gülistan Fiyatı ... . Harun Çetin. Gül ile Bülbülün Hikayesi Gül mescidinde gül kitabımsın. Gül minberimde tek hitabımsın. Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. 13 TL. Şah-ı Gülistan - Harun Çetin Kayıhan Yayınlarınca neşredilen Yazar ve mütercim Harun Çetin tarafından kaleme alınan Şah-ı Gülistan adlı kitabın tanıtım makalesinde diyor ki: Gül... Harun Çetin kaleme aldığı Şah-ı Gülistan adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvence ... Şah-ı Gülistan - Anasayfa ... ... Harun Çetin kaleme aldığı Şah-ı Gülistan adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Şah-ı Gülistan. Kayıhan Yayınları. Şah-ı gülistandan güzelsin güzel. Bu Eseri Video formatında Sayfanın Alt Bölümünde İzleyebilirsiniz. Şah-ı gülistandan güzelsin güzel - İzle - Dinle ...