acem2019delhi.com

Paranormalizm ve Din

Responsive image
Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında, Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Büyü, fal, kehanet, kutsal şifreler ve ruhçuluk gibi mistik eğilimleri kapsayan paranormal inançların günümüzde giderek arttığına dikkat çeken Arslan, kitap boyunca paranormal inancın dinle ilişkisini sorguluyor. Popüler kültürün bu tarz inançları dini temalarla birleştirerek sunduğunu iddia eden Arslan, ebebiyattan sinemaya, gündelik hayattan tıbba her alanda karşılaştığımız gizemli inanışların sıradan psikolojik durumlara indirgenemeyeceğini, toplumsal birer olgu olarak irdelenmesini gerektiğini savlıyor.Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul gören mevhumların zaman içinde hayatın nasıl bir parçasına dönüştüğünü kanıtlıyor.
YAYIN TARİHİ:
2011-01-01
DOSYA BOYUTU:
4,60
ISBN:
6056205019
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Mustafa Arslan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Paranormalizm ve Din PDF

Paranormalizm ve Din harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Mustafa Arslan. Okuyabilirsin Paranormalizm ve Din sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yınlar Dil ve Dilbilim Dinler Doğa, Yer ve Uzay Bilimleri 793380 ... Paranormalizm ve Din - Arama Sonuçları ... . Paranormalizm ve Din. Bilsam Yayınları. 13.50. %36. Sosyo-Dini Farklılaşma ve İslam. Mustafa Arslan. Eski Yeni Yayınları. %12. Göç Din ve Siyaset. Bekir Gündoğmuş. Bilsam Yayınları. Paranormalizm ve Din - Mustafa Arslan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Paranormalizm ve Din. 11,25 TL. ...Zeka Akademisi Yayınları Dil Derneği Kitapları ... Paranormalizm ve Din - Dr. Mustafa Arslan | kitapyurdu.com ... . 11,25 TL. ...Zeka Akademisi Yayınları Dil Derneği Kitapları Dila Çocuk Dila Productions Dila Yayıncılık Dilara Yayınları Dildem Yayınları Dilfem Yayınları Dilop Dergisi Yayınları Dim Kitap Dimensio Yayınları Din. %21. Paranormalizm ve Din. Mustafa Arslan. Bilsam Yayınları. Mustafa Arslan "Paranormalizm ve Din" çalışmasında, Türkiye`de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul gören mevhumların zaman içinde... Mustafa Arslan "Paranormalizm ve Din" çalışmasında, Türkiye`de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul gören mevhumların zaman içinde... 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Paranormalizm ve Din. Bilsam Yayınları. 12.45. %17. Göç Din ve Siyaset. Bekir Gündoğmuş. Bilsam Yayınları. Tüm kategorilerde Başvuru - Kaynak Bilişim - Elektronik Çocuk Kitapları Din Edebiyat Eğitim Ekonomi Etnik Felsefe - Düşünce Genel Hediyelik Hobi Hukuk İletişim - Medya İslam Kişisel Gelişim Müzik... %20. Göç Din ve Siyaset. Bekir Gündoğmuş. Bilsam Yayınları. Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Büyü fal kehanet kutsal şifreler ve ruhçuluk gibi mistik eğilimleri kapsayan... Stok Kodu:70946. Mustafa Arslan "Paranormalizm ve Din" çalışmasında, Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Kültür ve Bilim kategorisinde yer alan Mustafa Arslan - Paranormalizm ve Din kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Büyü fal kehanet kutsal şifreler ve ruhçuluk gibi mistik eğilimleri kapsayan......