acem2019delhi.com

Oyun Kitabı

Responsive image
Bu kitap insanoğlunun yaratıcılığını yüzyıllardır giderek artan bir miktarda aktardığı oyunların mümkün olduğunca fazlasını, detaylı anlatımlarla, çizimlerle ve resimlerle en eğlenceli şekilde size sunmayı amaçlıyor.Binlerce yıl boyunca tarih insanoğlunun iyi bir oyuncu olduğunu kaydetti. Antik uygarlıklardan kalma en eski yazılı kayıtlar, sıklıkla Tic Tac Toe gibi basit oyunlardan bahseder. Medeniyet ilerlerkenoyunların karmaşıklığı da arttı. Oynanan en eski oyunlar muhtemelen basit yarış türevleriydi, fakat birçoğu yüzyıllar geçtikçe gelişip olgunlaşarak Satranç ve Şogi gibi modern oyunlara dönüştüler.Oyunlara ve oyun tahtalarına yapılan atıflar sıklıkla Hadrian duvarı gibi eski kalıntılara kazınmış bir şekilde bulunmuştur.Bu kitapta çocuklardan yetişkinlere kadar olan yaş grupları için, bazılar pek bilinmeyen ve bazıları da yaygın oynanan 150’den fazla oyun anlatıldı. Oyunlar beş ayrı bölüme ayrıldı. Kitapta 300’den fazlaçizim ve yine bir o kadar resim ile oyunların oynanışları işlendi. Ayrıca renkli bir indeksle tek kişiyle, iki kişiyle, sekizden fazla kişiyle, seyahatte, yarım saatten az sürede veya küçük çocuklar tarafındanoynanabilecek oyunlar belirtildi.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
5,85
ISBN:
6059909105
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Brian Burns
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Oyun Kitabı PDF

Oyun Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Brian Burns. Okuyabilirsin Oyun Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ili paylaşımlar görebileceğiniz bir sayfa ... Çocuk Kitapları :: Oyun Kitapları - Kitap Efendi ... . 325 people follow this. AboutSee all. Contact Oyun Kitabı on Messenger. Son çıkan yerli, yabancı kitaplar, müzik cdleri, bilgisayar oyunları, reprodüksiyon tablo satışı yapan site. Tüm Kategoriler Kitap Film, Müzik, Oyun Puzzle Foreign Titles Reprodüksiyon Tablo Oyun... Kitap Oyunları : 1 - 9 arası oyunlar. Oyun Kitabı. 459 83. Prenses ve Bezelye Tanesi. Şirinler Temalı Aktiviteler Seti (3 Kitap ... Oyun Kitapları - GittiGidiyor | Kitap Adı ... . Şirinler Temalı Aktiviteler Seti (3 Kitap Takım). Kolektif. Pogo Çocuk. Şirinler Oyun Kitapları Seti (5 Kitap Takım). Gazi Mustafa Kemal - Puzzle (BF162). Batılı devletlerin aralarında yaptıkları bu emperyal mücadele yine Avrupalı tarihçiler tarafından "BÜYÜK OYUN" olarak tanımlandı. 'Büyük Oyun' Yeniçağ | 2020-01-18. Kategorideki Diğer Kitaplar. Milli Eğitim Bakanlığının 5-6-7 ve 8 Sınıflar Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokullar İçin Hazırladığı Zeka Oyunları Kitabı... 05-6-7-8-Ortaokul-ve-Imam-Hatip-Ortaokul-Zeka-Oyunlari-Kitabi.pdf. 24.95 TL. Bu kitapta çocuklardan yetişkinlere kadar olan yaş grupları için, bazıları pek bilinmeyen ve bazıları da yaygın oynanan 150'den fazla oyun anlatıldı. Oyunlar beş ayrı bölüme ayrıldı. 9 puan. Oyun ismiyle de basıldı Yazarın en beğendiğim kitabı... olan çevirileri okumak daha iyi. evet eksik demişken oyun neden bitmedi popüler kültür kitabı sanki senaryo olmak için yazılmış şu... Politika Siyaset Sağlık Sanat Yabancı Dilde Kitaplar Aile Kitaplığı Aksesuar. Gezgin Eşek'in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) (Ciltli). Saide Nur Dikmen. Taze Kitap. %33. 48,00 TL....