acem2019delhi.com

Gerçeği İnciten Papağan

Responsive image
Yeşil gözlü adam, akşam beyoğlu’ndaKendi trajik yazgısına yakın bulduğuTommy filmini seyretti.Salon bomboştu.Tarkovski haftasında, ayna’yı daÜç kişiyle izlemişti.Tommy’i seyreden yeni türk edebiyatı profesörüDostu, “mevlana çağımızda yaşasaydıBu filmin diliyle konuşurdu” demişti.Yağmurun inci inci yağdığı o ikindi üzeri,Çalıştığı gazeteye uğradığındaSantral görevlisi bir arkadaşıAnkara’dan geldiğini,Kendisini aradığını,Akşam garda bekleyeceğini söylemişti.Gara gitmiş fakat bulamamıştı onu.Deneme, araştırma, roman ve senaryo gibiBirçok yazı alanında önemli çalışmaları bulunan,Özellikle öykü alanında yapmış olduğuÇalışmalarla tanınan veEserlerinin bir kısmı dünya dillerine çevrilenSadık yalsızuçanlar, “gerçeği inciten papağan”Adlı eserinde yer alan; imgelerle örülü,Açık uçlu metinlerden oluşan veBambaşka alemlerden seslenen hikâyelerleOkuyucuya, iki dünyanın kesiştiği noktayıKeşfetme olanağı sunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-03
DOSYA BOYUTU:
10,81
ISBN:
9759967673
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sadık Yalsızuçanlar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gerçeği İnciten Papağan PDF

Gerçeği İnciten Papağan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sadık Yalsızuçanlar. Okuyabilirsin Gerçeği İnciten Papağan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...İL GÖZLÜ ADAM, AKŞAM BEYOĞLU'NDA KENDİ TRAJİK YAZGISINA YAKIN BULDUĞU TOMY FİLMİNİ SEYRETİ ... Gerçeği İnciten Papağan - Uludağ Sözlük ... . SALON BOMBOŞTU. Gerçeği İnciten Papağan Sadık Yalsızuçanlar. Timaş Yayınları Türk Edebiyatı Öykü Fiyatı : 8,50 TL Haziran 2010, 112 sayfa, ISBN: 9786051142388. Kitap hakkında. Kapı aralıktı. Papağan içerideydi. 'Öldürücü bir zehir gibi benden kaçıyorsun, boşuna tüketiyorsun kendini' dedi. Sustu Yeşil Gözlü Adam. Papağan acı sözler söyledi. Gerçeği İnciten Papağan hakkında test ... Gerçeği İnciten Papağan - Sadık Yalsızuçanlar ... . Sustu Yeşil Gözlü Adam. Papağan acı sözler söyledi. Gerçeği İnciten Papağan hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve Papağan içerideydi. ‘ Öldürücü bir zehir gibi benden kaçıyorsun, boşuna tüketiyorsun kendini dedi....