acem2019delhi.com

Her Açıdan Sevr Antlaşması

Responsive image
433 maddeden oluşan Sevr Antlaşması’nın ilk yirmi altı maddesinin Milletler Cemiyeti ile ilgili olması, Sosyalizm tehdidinden yola çıkarak işçi-işveren ilişkilerini düzenlemeye çalışması, dünyayı şekillendirmeye yönelik emperyalist isteklerin açıkça dile getirilmesi göz önüne alınırsa, Sevr Antlaşması’nın neden bu kadar önemli olduğu daha rahat anlaşılacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-27
DOSYA BOYUTU:
6,25
ISBN:
6059491617
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Hür
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Açıdan Sevr Antlaşması PDF

Her Açıdan Sevr Antlaşması harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Hür. Okuyabilirsin Her Açıdan Sevr Antlaşması sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...zenlemeye çalışması, dünyayı... 18 ... Her Açıdan Sevr Antlaşması - Ahmet Hür : %15 İndirimli ... .43 TL. 433 maddeden oluşan Sevr Antlaşması'nın ilk yirmi altı maddesinin Milletler Cemiyeti ile ilgili olması, Sosyalizm tehdidinden yola çıkarak işçi-işveren ilişkilerini düzenlemeye çalışması... Her Açıdan Sevr Antlaşması en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! açıkça dile getirilmesi göz önüne alınırsa, Sevr Antlaşması'nın neden bu kadar önemli olduğu daha rahat anlaşılacaktır. 11.40 TL. 433 maddeden oluşan Sevr Ant ... Her Açıdan Sevr Antlaşması ... . 11.40 TL. 433 maddeden oluşan Sevr Antlaşması'nın ilk yirmi altı maddesinin Milletler Cemiyeti ile ilgili olması, Sosyalizm tehdidinden yola çıkarak işçi-işveren ilişkilerini düzenlemeye çalışması... 18.43 TL. 433 maddeden oluşan Sevr Antlaşması'nın ilk yirmi altı maddesinin Milletler Cemiyeti ile ilgili olması, Sosyalizm tehdidinden yola çıkarak işçi-işveren ilişkilerini düzenlemeye çalışması... 11.98 TL. 433 maddeden oluşan Sevr Antlaşması'nın ilk yirmi altı maddesinin Milletler Cemiyeti ile ilgili olması, Sosyalizm tehdidinden yola çıkarak işçi-işveren ilişkilerini düzenlemeye çalışması......