acem2019delhi.com

İsimdeki Sır

Responsive image
Polis Memuru Barman KARA, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan PolisMemuru Hüseyin TAŞKIN’a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de Emniyeti tanıtır.İkili, amansız bir seri katilin peşine düşer. Katil; sarışın, yuvarlak yüzlü ve yeşil gözlü kadınları kurban olarak seçmektedir, çok profesyoneldir, olay mahallinde delil namına bir şey bırakmaz. Olay mahallinde bıraktığı tek şey: Cesetlerin alnına kazımış olduğu bazı harflerdir.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-30
DOSYA BOYUTU:
4,91
ISBN:
6054981687
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Kalender
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İsimdeki Sır PDF

İsimdeki Sır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Kalender. Okuyabilirsin İsimdeki Sır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...cretsiz Kargo. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz ... İsimdeki Sir - Arama Sonuçları ... . İsimdeki Sır Murat Karademir Serencam Yayınevi. » İsimdeki Sır Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz? 12.60 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... İsimler o kadar önemli ki, doğum tarihinizin gös ... İsimdeki Sır | bkmkitap.com ... . İsimler o kadar önemli ki, doğum tarihinizin gösterdiği bir çok fırsat ve yeteneği kullanmanıza yarıyor. Doğum tarihinizdeki gizli sır! Doğum gününüz sadece tarihten ibaret değil. Murat Karademir. Kitap Tanıtımı. Babasının işlerini devralan Musab'ın, bir gün İngiltere'de katıldığı konferansta eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla yepyeni bir hayata adım atmasını konu alan roman... 16.20 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... 14.40 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... 13.05 TL. Polis Memuru Barman KARA, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin TAŞKIN'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... Afşinli Yazar Mustafa Kalender'in İsimdeki Sır adlı Romanı okuyucusuyla buluştu. beklenen Romanı okuyucu ile buluştu.190 Sayfalık İsimdeki Sır adlı Roman'da bir Seri Katil Vakası anlatılıyor. İsimdeki Sırİsimdeki Sır - Babasının işlerini devralan Musab'ın, bir gün İngiltere'de katıldığı konferansta eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla yepyeni bir hayata adım İsimdeki Sır. Galeri için Resmi Tıklayın....