acem2019delhi.com

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi

Responsive image
Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine TerapiMücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Daha önce hiç korku, öfke ve arzularınız karşısında kontrolünüzü kaybettiğinizi hissettiniz mi? Ya da çok güçlü duygularınızın önüne geçemediğiniz oldu mu? Kendinizi korumaya çalışırken ilişkilerinize zarar verdiniz mi? Kapana kısıldığınızı, kendi kendinizi engellediğinizi ve potansiyelinizi ortaya koyamadığınızı düşündünüz mü? Gerçekçi ve günlük hayatınızda kolayca uygulayabileceğiniz öneriler sunan bu kitapla;Olumsuz davranışlarınıza neden olan Sinir Yollarınızı belirleyip yenileriyle değiştirmenin,“Gevşe ve Bırak Tepkisi”nin gücünü keşfedip kullanmanın,Düşüncelerinizi ve duygularınızı kontrol altına alacak Mental Kasınızı güçlendirmenin,“Zihninizi odaklama” yoluyla daha sevecen olmanın yollarını öğreneceksiniz. Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde, her zaman ve her durumda başarabileceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2018-11-22
DOSYA BOYUTU:
3,45
ISBN:
6052000052
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Matthew McKay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi PDF

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Matthew McKay. Okuyabilirsin Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde, her zaman ve her durumda ... Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi | Kitap.net ... ... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde, her zaman ve her durumda... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde... - Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine ... 8 Adımda Kendi Kendine Terapi - Amfiweb ... ... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde... - Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı. 16.20 TL. Düsünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi Mücadele et veya kaç yaklasimindan rahatla ve çöz yaklasimina Daha önce hiç korku, öfke ve arzulariniz karsisinda kontrolünüzü kaybettiginizi... 13.39 TL. Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi Mücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Daha önce hiç korku, öfke ve arzularınız karşısında kontrolünüzü... Matthew Mckay, David Harp. Mücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Gerçekçi ve günlük hayatınızda kolayca uygulayabileceğiniz öneriler sunan bu k...