acem2019delhi.com

Bak Yeşil Yeşil Yasemin

Responsive image
İşte o güneş ve o güneş batımı. Hani yeryüzünün bütün renklerini sinesinde toplayan, hani Atatürk’ün İzmir Kordon’da, Naim Palas’ta rakısını içerken o Yunan asıllı garsonu çağırıp, “Vre Dimitri, kralınız Konstantin buraya gelip güneş batışını seyreder miydi?” diye sorup aldığı, “Hayır” efendim cevabı karşısında ‘”O zaman niye İzmir’i almaya kalktı ki?” diye merak ettiği, o güneş batımı.İşte o güneş önce Pasaport’tan başlayıp, denizin kenarında perde duvar gibi dikilen, Yeşiltepe, Karataş, Göztepe, Güzelyalı apartmanlarını ve feribotu aydınlattı.Sonra parkları, envai çeşit ağaçları, çiçekleri, mavi beyaz belediye bisikletlerini, piknik masalarında teneke bira içip, midye dolma yiyen gençleri, tinercileri… Türbanlı aileleri geçip, İnciraltı’nda ‘her an yıkılabilir’ zihniyeti ile emaneten yapılmış marketleri, müzikli salonlarını, balık restoranlarını, kafeleri şöyle bir okşadı.Sonra da Rusya’da kominizim zamanında inşa edilen devasa binalara benzeyen, Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi ana binasının altıncı katına, özel odaların bulunduğu koridorlardan birine geldi. Urla’ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins’e benzeyen, uzun beyaz saçlı, beyaz sakallı adama ulaştı…“Hayatım” dedi adam “Bak denizden rüzgâr ne güzel esiyor. Hadi oksijenini biraz kapatalım da deniz havası al. Çok yoruldun. Eğer ihtiyaç duyarsan hemen açarım.” Güzel kadın “Sen bilirsin” dedi, oksijeni kapatılınca bunalacağını bile bile. O kocaman yemyeşil gözlerini kocasının gözlerine dikip gülümsedi. Zaten otuz iki yıllık evlilikleri süresinde hep ‘peki’ veya ‘sen bilirsin’ demeye alışmıştı. “Peki” dedi “Sevgilim hadi deneyelim.”
YAYIN TARİHİ:
2015-06-03
DOSYA BOYUTU:
6,66
ISBN:
6054938803
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Güven Karabenli
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bak Yeşil Yeşil Yasemin PDF

Bak Yeşil Yeşil Yasemin harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Güven Karabenli. Okuyabilirsin Bak Yeşil Yeşil Yasemin sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Tanrının yazdığı şiircesine İçimden geçeni bilircesine Yalnız benim için bak yeşil yeşil ... Roman - Ürün Yayınları - Bak Yeşil Yeşil Yasemin ... . Bak Yeşil Yeşil Yasemin - Güven Karabenli hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Bak Yeşil Yeşil Yasemin. 12,96 TL. : Bak Yeşil Yeşil. 21 Şubat 2017 Salı 21:38 eklendi, 87 defa indirildi. 3. Bak Yeşil Yeşil (314). 4. Gözler Kalbin Aynasıdır (229). 5. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (158). Uzun yıllardı ... Bak Yeşil Yeşil Yasemin - Güven Karabenli | kitapyurdu.com ... . 4. Gözler Kalbin Aynasıdır (229). 5. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (158). Uzun yıllardır Marmaris'te yaşayan yazar Güven Karabenli yazdığı 4. Kitabı "Bak Yeşil Yeşil Yasemin" le okurlarının karşısına çıktı. Çünkü bu kitapta çok büyük aşk duyduğu eşi Yasemin'i anlattı. 7htc. Takip et. 10 yıl önce|90.6K görüntüleme. Emel Sayın - BAK YEŞİL YEŞİL. Bildir. Daha fazla videoya gözat. Sonraki oynatılıyor. 4:00. Bak Yeşil Yeşil-Emel Sayın. rahmiyeli. 4.28 €. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e benzeyen, uzun beyaz saçlı... 14.82 TL. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e benzeyen, uzun beyaz saçlı... Bak Yeşil Yeşil Yasemin. Yeni. Ücretsiz Kargo. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e... Bak Yeşil Yeşil Yasemin. 18,52TL 14,82TL text_tax 14,82TL. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Ürün Yayınları Yayınevine ait Bak Yeşil Yeşil Yasemin kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 16.30 TL. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e benzeyen, uzun beyaz saçlı... Diğer Anadolu şehirlerini bilmem ama Sivas'ta ortaokul ve lise yıllarında büyük seks açlığı çekerek büyüdük. Bu açlık bilhassa lise günlerinde daha somut hale geldi. Bak Yeşil Yeşil Yasemin. Güven Karaben ÜRÜN YAYINLARI/ANKARA. Urla`ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel... 15.19 TL. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e benzeyen, uzun beyaz saçlı... Kitabın Orjinal Adı. : Bak Yeşil Yeşil Yasemin. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopk...