acem2019delhi.com

Geçmişin Yankısı (Kısım 2)

Responsive image
Diana Gabaldon milyonları büyüleyen YABANCI serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere’sinden gelen eşi Claire Randall’ın olağanüstü hikâyesine bir kez daha hayran olacaksınız. GEÇMİŞİN YANKISI KISIM II Bir zamanların II. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı, ikincisi kazanan taraf adına savaşmanın hayatta kalmayı garanti etmeyeceği ve üçüncüsü ise namlunun diğer tarafında İngiliz ordusu için savaşan, evlilik dışı doğan oğluyla yüzleşmektense ölmeyi tercih edeceği. Claire ise Amerika’nın kazanacağını bilse de bedelinin ne kadar ağır olacağından habersizdir… Bu sırada, on sekizinci yüzyıla kıyasla daha güvenli olan yirminci yüzyılda, Brianna ile eşi Roger MacKenzie, iki yüzyıl öncesinden kalan mektuplar aracılığıyla Jamie ve Claire’in dramatik hikâyesini adım adım takip ederken, hiç beklemedikleri büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaklardır.
YAYIN TARİHİ:
2017-09-19
DOSYA BOYUTU:
12,89
ISBN:
6051730141
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Diana Gabaldon
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Geçmişin Yankısı (Kısım 2) PDF

Geçmişin Yankısı (Kısım 2) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Diana Gabaldon. Okuyabilirsin Geçmişin Yankısı (Kısım 2) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı ... Geçmişin Yankısı Kısım - 2 - %30 İndirimli - Diana Gabaldon - Epsilon ... ... 33.25 TL. Geçmişin Yankısı Kısım - 2. Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı... Diana Gabaldon. Diana Gabaldon milyonları büyüleyen Yabancı serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere'sinden gelen eşi... 32.78 TL. Ge ... En Uzun Geçmişin Yankısı: Kısım 2 Sözleri ve Alıntıları ... . 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere'sinden gelen eşi... 32.78 TL. Geçmişin Yankısı Kısım - 1. Bir zamanların 2 James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı... Diana Gabaldon. Diana Gabaldon milyonları büyüleyen YABANCI serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere'sinden gelen eşi... Adı: Geçmişin Yankısı: Kısım 2 Yazar: Diana Gabaldon Alt başlık: Outlander Serisi 7 Kitabın türü: Aşk, Edebiyat, Fantastik, Roman, Tarih Orijinal adı: An Echo in the Bone Yayınevi: Epsilon Yayınları. 28.93 TL. Geçmişin Yankısı Kısım - 2. Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı... Geçmişin Yankısı Kısım 1 Epsilon Yayınları Diana Gabaldon. 44,50 ₺. Geçmişin Yankısı Kısım 2. Hata Bildir. Diana Gabaldon milyonları büyüleyen Yabancı serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. bir kez daha hayran olacaksınız.Geçmişin Yankısı Kısım - 2Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser... Diana Gabaldon milyonları büyüleyen YABANCI serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. GEÇMİŞİN YANKISI KISIM II Bir zamanların II. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere'sinden gelen eşi Claire Randall'ın olağanüstü hikâyesine bir kez daha hayran olacaksınız. Geçmişin Yankısı Kısım - 2... Diana Gabaldon milyonları büyüleyen Yabancı serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. Geçmişin Yankısı Kısım - 2. Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması......