acem2019delhi.com

Küreselleşmenin Şifresi

Responsive image
Kurmay Yarbay Talat Turhan, bu kitabında "küreselleşmenin şifresi”ni çözüyor. ABD'nin küresel hegemonyasının tarihsel kökenlerine inen Talat Turhan, 1090 yılında kurulan "Sion Birliği"nden bu yana uluslararası masonik örgütlenmelerle günümüz Yeni Dünya Düzeni arasındaki bağlantıları araştırıyor..Amerikan emperyalizminin 21. yüzyıla gelindiğinde adeta bir küresel hegemonyaya dönüştüğünü ortaya koyan Talat Turhan, ABD'nin bu hegemonyayı kurmak için 20. yüzyıl boyunca gerçekleştirdiği komplolara da açıklık getiriyor. Bir yandan da, Amerikan emperyalizmiyle uluslararası sermaye arasındaki bağlara vurgu yapan yazar, Yeni Dünya Düzeni'nin adeta bir "R&R Düzeni" yani "Rothschild ve Rockefeller Düzeni" olduğunu da finansal kanıtlarıyla ortaya koyuyor.Bilderberg'den Trilateral Komisyona, Illuminati'den CFR'ye emperyalizmin faaliyetleri gizli pek çok örgütlenmesinin üzerindeki sis perdesini kaldıran Turhan, 2007 yılında küreselleşmenin geldiği noktayı ve dayandığı tarihsel kökenleri anlamak isteyen okuyucuya "şifre"yi çözecek anahtarı sunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2007-10-01
DOSYA BOYUTU:
11,81
ISBN:
9944109420
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Talat Turhan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küreselleşmenin Şifresi PDF

Küreselleşmenin Şifresi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Talat Turhan. Okuyabilirsin Küreselleşmenin Şifresi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Rİ YAYINLARI. 61. Küreselleşmenin Türkiye Ayağı… ... Küreselleşmenin Şifresi - Talat Turhan Kitapları ... . 68. Talat Turhan. Kurmay Yarbay Talat Turhan, bu kitabında "küreselleşmenin şifresi"ni çözüyor. ABD'nin küresel hegemonyasının tarihsel kökenlerine inen Talat Turhan... %30. Stokta Yok. Küreselleşmenin Şifresi. Talat Turhan. HAVALE :16,68 TL %1 EFT İndirimi. Kurmay Yarbay Talat Turhan bu kitabında "küreselleşmenin şifresi"ni çözüyor. (E) Kurmay Yarbay Talat Turhan, bu kitabında "kürese ... Küreselleşmenin Şifresi ... . (E) Kurmay Yarbay Talat Turhan, bu kitabında "küreselleşmenin şifresi"ni çözüyor. ABD'nin küresel hegemonyasının tarihsel kökenlerine inen Talat Turhan, 1090 yılında kurulan "Sion Birliği"nden bu... ABD'nin şifresi: küreselleşme. "Allah'tan başka dostlar edinenlerin durumu, örümceğin durumu gibidir. Aktan, küreselleşmenin ulusal egemenlikleri ortadan ka...