acem2019delhi.com

Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat

Responsive image
Lewis Barnavelt, ailesinin ölümünün ardından gizemli amcası Jonathan’ın yanına Michigan’a gönderilir. Amcasını tanımaya çalışan Lewis, kısa sürede onun bir büyücü olduğunu keşfeder ve büyülü bir dünyaya adımını atar. Bu güç sadece iyi insanların elinde değildir. Kötü bir büyücü olan Isaac Izard, kıyametten sonra neler olacağını merak etmektedir. Bunun için de kıyamete neden olmak ister. Lewis, Isaac Izard’ın bu isteğini öğrenmiştir. Isaac amacını gerçekleştirmek için kara büyülü bir saat yapar. Saat var olduğu surece ilerleyecek ve kıyamet gününe gün sayacaktır. Saati Jonathan’ın evine saklayan Isaac zaman dolmadan önce ölür. Lewis ve amcası Jonathan zaman dolmadan ve saat Isaac’ın karısı Selena’nın eline geçmeden onu bulmak zorundadır.
YAYIN TARİHİ:
2018-08-15
DOSYA BOYUTU:
6,97
ISBN:
6056831409
DİL:
TÜRK
YAZAR:
John Bellairs
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat PDF

Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır John Bellairs. Okuyabilirsin Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Büyülü Saat kitabına benzeyen kitaplar ... Eski Evdeki Büyülü Saat, John Bellairs » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Isaac amacını gerçekleştirmek için kara büyülü bir saat yapar. ESKI EVDEKI BÜYÜLÜ SAAT Lewis Barnavelt, ailesinin ölümünün ardindan gizemli amcasi Jonathan in yanina Michigan a gönderilir. Isaac amacini gerçeklestirmek için kara büyülü bir saat yapar. John Bellairs tarafından kaleme alınmış Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir. Bunun için de kıyamete neden olmak ist ... Eski Evdeki Büyülü Saat (2018) | Jet Film İzle ... . Bunun için de kıyamete neden olmak ister. Lewis, Isaac Izard'ın bu isteğini öğrenmiştir. Eski Evdeki Büyülü Saat Altyazılı Fragman. 18 139 gösterim. 2:09. The 100 - Eve Dönüş - 3. Kitap19,48 TL1 satıcı. En Eski Yüz12,00 TL1 satıcı. Üç Yüz Adam Saat19,68 TL1 satıcı. Faber Castell Fc Baskılı Yapışkanlı Resim Kağıdı & Keçeli Kalem Seti - Kız... John Bellairs tarafından kaleme alınan Lewis Bernavelt Eski Evdeki Büyülü Saat Pdf Oku isimli 216 sayfadan oluş...