acem2019delhi.com

Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede

Responsive image
Kendisine yardım eden salyalı köpeği Raymond, emekli şerif büyükbabası ve tabii birkaç özel taktik sayesinde Jo Schmo, kötü adamları San FrancIsco sokaklarından uzak tutuyor. Süper kahraman Jo Schmo’nun bir sorunu var: Savaşacak suç kalmadı artık! Bu yüzden o ve yardımcı köpeği, Raymond, bir zaman makinesi kuruyor ve korkunç geğirmeleriyle bilinen kanun dışı işlere meraklı Wyatt Burp’ü alt etmek amacıyla o eski günlere dönüyorlar. Bu sırada içinde bulundukları şimdiki zamanda asıl sorun kıvılcımlanıyor. İki kibirli kızın elinde Jo’yu alt etmeye yetecek bir yıkım güllesi var, bunun için doğru zamanı bekliyorlar. Eğer Wyatt ve Kafadaki Delik Çetesi Jo’yu yenemezse, Gertrude ve Betty yenecek. Dikkat et Jo! 
YAYIN TARİHİ:
2015-05-05
DOSYA BOYUTU:
10,7
ISBN:
6051730011
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Greg Trine
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede PDF

Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Greg Trine. Okuyabilirsin Jo'nun Maceraları 2 / Wyatt Burp Yeniden Sahnede sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...! Bu yüzden o ve yardimci köpegi, Raymond, bir zaman makinesi kuruyor ve korkunc gegirmeleriyle ... Jo'nun Maceraları 2 : Wyatt Burp Yeniden Sahnede (Ciltli) - %17 İndiri ... ... İlgili Etiketler. yeni çıkan kitaplar ucuz kitap al kitap kitap al e kitap kitaplık. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Jo'nun Maceraları 2 : Wyatt Burp Yeniden Sahnede. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kitap. Çocuk Kitapları. Jo'nun Maceraları 2 - Wyatt Burp Yeniden Sahnede. Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Jo'nun Maceraları 2 - Wyatt Burp Yeniden Sahnede. Eğer Wya ... Jo'nun Maceraları 2 : Wyatt Burp Yeniden Sahnede | Nezih ... . Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Jo'nun Maceraları 2 - Wyatt Burp Yeniden Sahnede. Eğer Wyatt ve Kafadaki Delik Çetesi Jo'yu yenemezse, Gertrude ve Betty yenecek. Dikkat et Jo! ...bilinen kanun dışı işlere meraklı Wyatt Burp'ü alt etmek amacıyla o eski günlere dönüyorlar. Eğer Wyatt ve Kafadaki Delik Çetesi Jo'yu yenemezse, Gertrude ve Betty yenecek. Dikkat et Jo! Bu yüzden o ve yardımcı köpeği, Raymond, bir zaman makinesi kuruyor ve korkunç geğirmeleriyle bilinen kanun dışı işlere meraklı Wyatt Burp'ü alt e...