acem2019delhi.com

Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı

Responsive image
Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrıntılı hazırlanmış modeller ve tasarımlar, sizleri hem stresten uzak tutacak hem de zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak.1-Pastel ve renkli kalemlerinizi özgür bırakın.2-Telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı kapatın.3-İşinizi, kredi notunuzu, itibarınızı, amaçlarınızı, emeklilik birikimlerinizi düşünmeyi bırakın.4-Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu.5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın.6- Böylece tüm endişelerinizden uzaklaşıp, özgürce düş kurabileceğiniz, heyecanlı, meraklı ve keyifli, olacağınızı fark edin. Derin nefes alın ve eğlencenin tadını çıkarın.7- Tatmin olduğunuzda ya da sıkıldığınızda bırakın. 
YAYIN TARİHİ:
2017-04-18
DOSYA BOYUTU:
7,82
ISBN:
6059144063
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı PDF

Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ın ve eğlencenin tadını çıkarın.7- Tatmin olduğunuzda ya da sıkıldığınızda bırakın ... Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı Kolektif ... . Renkler Sokağı (Büyükler İçin Boyama Kitabı)-Kolektif Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz... 11.10 TL. 4- Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu. 5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın. 9 TL. 4- Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan b ... Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı | bkmkitap.com ... . 9 TL. 4- Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu. 5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın. 4- Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu. 5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın. ...96 sayfadan oluşan kitap; Kollektif tarafından yazılmıs ve İNDİGO KİTAP yayınevinin 18/4/2017 Salı tarihinde ve 30. Işıltılı Renkler / Büyükler İçin Boyama Kitabı Mandala Pdf İndir 4 gün önce Hobi....