acem2019delhi.com

Katie ve Ayçiçekleri

Responsive image
Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız?Katie müzede gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya, resimlerin içindeki hayatlara dahil olmaya başlar. Van Gogh, Cézanne ve Gauguin’in çeşitli resimleri arasında başlayan heyecanlı koşturmaya ve maceraya, resimlerin kahramanları da katılır. Katie’nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız?Vincent Van Gogh’un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Yanlışlıkla vazoyu devirince ayçiçekleri her yere saçılır. Paul Gauguin’in Dans Eden Brötanyalı Kızlar tablosundaki figürlerden biri Mimi, Katie’ye yardıma koşar fakat küçük kızın yaramaz köpeği Zazou, ayçiçeklerini kaptığı gibi onları Van Gogh ile Paul Cézanne’ın resimlerinin içine sürükler. Bakalım Katie, Mimi ve Zazou ayçiçeklerini geri götürebilecekler mi?
YAYIN TARİHİ:
2019-03-01
DOSYA BOYUTU:
10,16
ISBN:
9750831959
DİL:
TÜRK
YAZAR:
James Mayhew
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Katie ve Ayçiçekleri PDF

Katie ve Ayçiçekleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır James Mayhew. Okuyabilirsin Katie ve Ayçiçekleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir ... Katie ve Ayçiçekleri - James Mayhew - kitapbende.com ... . 9,00 TL. Katie ve Resim Sergisi. We've gathered our favorite ideas for Katie Ve Ayçiçekleri Yapı Kredi Yayınları, Explore our list of popular images of Katie Click Images to Large View Katie Ve Dinozorlar Yky Yapı Kredi Yayınları. James Mayhew. Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie müzede gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya... Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce resmin içine girip bah ... KitapKurduAnne - Katie ve Ayçiçekleri - Çocuklar İçin Kitap Önerileri ... ... Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir....