acem2019delhi.com

Pire ve Diken

Responsive image
Piero pek cesur değil, üstelik bayağı ufak tefek. Sınıf arkadaşı Arjan ona her gün eziyet ediyor. Piero çok mutsuz, hayatından bezmiş, mutlu olmak için hiçbir sebep göremiyor. Ta ki bir gün kızıl saçlı minicik bir kız sınıfa girene kadar. Evet, bir gün sınıflarına Diken geliyor.Diken kimseye aldırmıyor. Sandviçini amuda kalkıp yiyor, okul bahçesinde canının istediği gibi dans ediyor ve çok garip hikâyeler anlatıyor. Piero ve Diken birlikte Arjan’ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-04
DOSYA BOYUTU:
8,50
ISBN:
9752521322
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Pieter Koolwijk
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Pire ve Diken PDF

Pire ve Diken harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Pieter Koolwijk. Okuyabilirsin Pire ve Diken sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tefek. Sınıf arkadaşı Arjan ona her gün eziyet ediyor ... Pandora - Pire ve Diken - Pieter KOOLWIJK - Kitap - ISBN... ... . Piero çok mutsuz, hayatından bezmiş, mutlu olmak için hiçbir sebep göremiyor. Pieter Koolwijk yazdığı Linde Faas'ın resimlediği 'Pire ve Diken' adlı çocuk kitabı Büyülü Fener Yayınları arasından okurlara sumuldu. Diken ve Pire iki sıkı dost.. Ya Arjan ? 16.15 TL. Sineklerin gevezeliğinin Dikeni sersemlettiğini anladığında ise harekete geçer. Böylece Pire, Diken ile babasının büyülü dünyası ... Pire ve Diken - Pieter Koolwijk | kitapyurdu.com ... . Böylece Pire, Diken ile babasının büyülü dünyasına biraz daha girer. 11.40 TL. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor. Evet, bir gün sınıflarına Diken geliyor. Diken kimseye aldırmıyor. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Pieter Koolwijk, Linde Faas. Piero pek cesur değil, üstelik bayağı ufak tefek. Sınıf arkadaşı Arjan ona her gün eziyet ediyor. Piero çok mutsuz, hayatından bezmiş, mutlu olmak için hiçbir sebep göremiyor....