acem2019delhi.com

Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni

Responsive image
Balon Kümesi Gezegeni’nde okyanus bir atık halısına dönüşmüş deniz seviyesi tehlikeli bir eşiğe ulaşmıştır. Gezegen sürekli büyüyen çöp dalgalarının tehditi altındadır. Okyanusu temizlemesi gereken denizaltı Balon Kümesi o arada ne yapıyor olabilir? Peki bu müthiş denizaltının mucidi, Büyük Mucit’in ortadan kaybolmasına ne demeli? Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir!
YAYIN TARİHİ:
2015-05-08
DOSYA BOYUTU:
4,65
ISBN:
9750831980
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Clotilde Bruneau
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni PDF

Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Clotilde Bruneau. Okuyabilirsin Küçük Prens 17 - Balon Kümesi Gezegeni sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bir eşiğe ulaşmıştır. Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir! 8 ... Küçük Prens 17 : Balon Kümesi Gezegeni Kitabını... - Nobel Kitap ... .33 TL. Balon Kümesi Gezegeni'nde okyanus bir atık halısına dönüşmüş deniz seviyesi tehlikeli bir eşiğe ulaşmıştır. Gezegen sürekli büyüyen çöp dalgalarının tehditi altındadır. Balon Kümesi Gezegeni'nde okyanus bir atık halısına dönüşmüş deniz seviyesi tehlikeli bir eşiğe ulaşmıştır. Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir! Balon Kümesi Gezegeni'nde o ... Küçük Prens 17 : Balon Kümesi Gezegeni | bkmkitap.com ... . Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir! Balon Kümesi Gezegeni'nde okyanus bir atık halısına dönüşmüş deniz seviyesi tehlikeli bir eşiğe ulaşmıştır. Neyse ki Küçük Prens ile Tilki tam zamanında gezegene inmiştir!...