acem2019delhi.com

T.S.Spivet'in Seçme Eserleri

Responsive image
“İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır. Bu kitap bir hazine.”STEPHEN KINGOn iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ansızın değişir. T.S. kendini, Montana'nın kuzeyindeki çiftlik evinden ülkenin öteki ucundaki müzenin o kutsal salonlarına kadar uzanan bir maceranın ortasında bulur.Çiftlikten uzaklaştıkça bu yolculuğun aslında onu evine ne kadar yaklaştırdığına da tanık olur. Valizindeki gizli bir defter ona atalarının öyküsünü ve uzun yıllar önce batıya nasıl geldiklerini anlatarak geride bıraktığı ailesini ve o ailenin içindeki rolünü daha iyi anlamasını sağlar. T.S. defteri okudukça gerçekle kurgu arasındaki görünmez sınırı keşfeder ve her şeyi mantık yürüterek açıklamaya ne kadar çalışırsa çalışsın, etrafındaki dünyanın gizemle dolu olduğunun farkına varır.Coppertop Çiftliği'nden başlayıp, Washington D.C'de son bulan bu yolculuk kolay olmayacaktır. Kayıp bir kardeşin acısı, kalp kırıklıklarının, yalnızlıkların ve aşkın haritası çizilebilir mi dersiniz? Montana'dan Washington'a uzanan bu yolda Spivet, sorularının bazılarının cevaplarını bulurken, karşısına yepyeni sorular çıkacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-17
DOSYA BOYUTU:
8,42
ISBN:
6055381066
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Reif Larsen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

T.S.Spivet'in Seçme Eserleri PDF

T.S.Spivet'in Seçme Eserleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Reif Larsen. Okuyabilirsin T.S.Spivet'in Seçme Eserleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i mevcuttur. 11.76 €. On iki yaşındaki dahi haritacı T ... T.s. Spivetin Seçme Eserleri - ePttAVM ... . S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ansızın değişir. Montana'dan Washington'a uzanan bu yolda Spivet, sorularının bazılarının cevaplarını bulurken, karşısına yepyeni sorular çıkacaktır. T. S. Spivet'in Seçme Eserleri, Reif Larsen, Akıl Çelen Kitaplar 20.16 TL. STEPHEN KING. On iki yaşındaki dahi haritacı T.S ... T.S.Spivet'in Seçme Eserleri - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... .16 TL. STEPHEN KING. On iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde sıradan hayatı ansızın değişir. Reif Larsen - T. S. SPIVET'İN SEÇME ESERLERİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Bu kitap bir hazine." -Stephen King- On iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian... T. S. Spivet'in Seçme Eserleri - Reif Larsen. Akılçelen Kitaplar. Kazanacağınız Toplam Puan : 222.2 Puan. T.s. Spivetin Seçme Eserleri, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 32,1 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Ürün Adı: T.S. Spivetin Seçme Eserleri. Mağaza: TveT. "T.s. spıvetin seçme eserleri". için 7 sonuç bulundu: Sıralama Şekli : Seçiniz. Fiyat. T.s. spıvet'in seçme eserleri. Reıf larsen. Satıcı. T.S.Spivet'in Seçme Eserleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Montana'dan Washington'a uzanan bu yolda Spivet, sorularının bazılarının cevaplarını bulurken, karşısına yepyeni sorular çıkacaktır. T.S.Spivet'in Seçme Eserleri. Bu kitap bir hazine." -Stephen King- On iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde... 21 TL. - Stephen King. On iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ansızın değişir. T. S. Spivet'in Seçme Eserleri hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. T. S. Spivet'in Seçme Eserleri. Reif Larsen , Pınar Atik (Çevirmen). ...İstanbul Tıp Fakültesi Kütüphanesi İşletme Fakültesi Kütüphanesi Konservatuar Kütüphanesi Merkez Kütüphanesi Merkez Kütüphane Antropoloji Tezleri Nadir Eserler Kütüphanesi. - Stephen King. On iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ans...