acem2019delhi.com

Kime Anlatsam Kederimi

Responsive image
Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş.Küçük bir kuşu avucunun arasına yerleştirmiş ve bilgeye sormuş; “Söyle bilge, avuçlarımın arasındaki bu kuş ölü mü diri mi?”Bilge şöyle bakmış ve demiş ki, “Evlat! Ölü desem avuçlarını açıp kuşu uçuracaksın, diri desem sıkıp öldüreceksin. Ellerinde yaşam ve ölümü birlikte tutuyorsun, gel bu kararı bana verdirme, kendin ver!”
YAYIN TARİHİ:
2012-08-03
DOSYA BOYUTU:
6,82
ISBN:
9752544475
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Anton Çehov
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kime Anlatsam Kederimi PDF

Kime Anlatsam Kederimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Anton Çehov. Okuyabilirsin Kime Anlatsam Kederimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ya Tutuldu. Kime anlatsam kederimi - Çehov ... Anton Çehov / KİME ANLATSAM KEDERİMİ ... . O ruh maalesef bizde yok! Bana anlat diyeceğim ama.... Hi, hi, hiiii!.... Etrafım erkek dolu. Kadın da yok ki anlatsam oğlumu; onlar beni dinler, kadınlar! Anton Çehov. Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş. Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmı ... Kime Anlatsam Kederimi - Anton Çehov ... . Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilir-miş. Gençlerden biri bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek istemiş ve bir plan kurmuş. Kime Anlatsam Kederimi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Anton Çehov kitapları ve Arkhe 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 7.56 TL. Kime Anlatsam Kederimi, Anton Çehov, 62706, Arkhe Yayınları, Edebiyat Roman Öykü. Kitap, kitap al, ucuz kitap, indirimli kitap, en çok okunan kitaplar, en iyi kitap listesi, okunması gereken... Kime Anlatsam Kederimi - Türkiye'nin en uygun fiyatlı Kitap sitesinden şimdi al. Kime Anlatsam Kederimi hemen satın almak için tıklayın. bkmkitap.com'un size özel indirim fırsatını kaçırmayın. Dağın birinde bir bilge kişi yaşarmış. Herkes tarafından sayılır sevilirmiş. Gençlerden biri, bilgenin bilgeliğini kabul etmeyip maskesini düşürmek ist...