acem2019delhi.com

Dede Korkut Kimdir? / Kim Kimdir Serisi

Responsive image
Biyografi okumaları, kişisel gelişim süreçlerimizin önemli bir parçası. Mikado Yayınları tarafından uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan "Kim Kimdir?" biyografilerinin hedefi de, büyükler dünyasındaki bu okuma kategorisini, çocuklar dünyasına taşımak. Çocuklarımızı, yaşamlarıyla bize ilham verecek insanlarla, bu okumalar yoluyla tanıştırmak.Seri, geçmişte ya da günümüzde bir değer yaratmış kişilerin yaşam öykülerini, çocukların ilgisine sunuyor. Bunu yaparken de öyküleri çocuklara, onların anlayabileceği bir dilde aktarmak ve objektiflik hedefleniyor. Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Çanakkale Savaşı ile devam ediyor.Dede Korkut Kimdir?-Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi...-Adı Korkut ama kendisi korkutmayan insan…-Masallarını tüm çocukların okuması gerektiği konusunda herkesin aynı fikirde olduğu masal anlatıcısı…-Masal anlatırken kopuz adı verilen sazını çalan söz ustası…-En sevilen masalları Deli Dumrul ve Tepegöz olan dede…-Günümüzden bin yıl, hatta bin beş yüz yıl önce yaşadığına inanılan Türk büyüğü…-Bunların hepsi…Dede Korkut’un ilham verici resimli yaşam öyküsü, tüm ilginç ayrıntılarıyla bu kitapta.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-19
DOSYA BOYUTU:
8,53
ISBN:
6059935364
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nevzat Basım
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dede Korkut Kimdir? / Kim Kimdir Serisi PDF

Dede Korkut Kimdir? / Kim Kimdir Serisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nevzat Basım. Okuyabilirsin Dede Korkut Kimdir? / Kim Kimdir Serisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Mik... R_aidefix0000000668144. Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı ... Kim Kimdir Serisi - Dede Korkut Kimdir?, Nevzat Basım, Mikado... ... ... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... 7.43 TL. Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Çanakkale Savaşı ile devam ediyor. Dede Korkut Kimdir? - Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut, Mimar Sinan ... Kim Kimdir Serisi: Dede Korkut Kimdir - Nevzat Basım Fiyatı ... ... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Çanakkale Savaşı ile devam ediyor.Dede Korkut Kimdir... Seri Kemal Sunal Piri Reis İbni Sina Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarını nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... Fabulas Seleccıonados De Dede Korkut İspanyolca Seçme Hikayeler Dede Korkut. Anlaşmasız Mağaza! Ürüne gitmek için tıklayın. Kim Kimdir Serisi 13 Kitap Takım. ₺ 39.9. ₺ 119. 6.73 TL. Dede Korkut, Mimar Sinan, Edison ve Çanakkale Savaşı ile devam ediyor. Dede Korkut Kimdir? - Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... Dede Korkut kimdir, nerede ve hangi dönem yaşadı, türbesi nerde, gerçekten yaşadı mı yoksa bir efsane mi, eserleri hangi kütüphanede? Nevzat Basım. Biyografi okumaları, kişisel gelişim süreçlerimizin önemli bir parçası. Mikado Yayınları tarafından uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan "Kim Kimdir?" biyografilerinin hedefi de... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, Ibni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle basladi... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarini, nereden geldiklerini ögreten ve anlatan bilge kisi... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, İbni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle başladı... Dede Korkut Kimdir? -Türklere kim olduklarını, nereden geldiklerini öğreten ve anlatan bilge kişi... Seri, Kemal Sunal, Piri Reis, Ibni Sina, Sabiha Gökçen ve Nasreddin Hoca biyografileriyle basladi... Dede Korkut Kimdir? - Türklere kim olduklarini, nereden geldiklerini ögreten ve anlatan bilge kisi......