acem2019delhi.com

Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım

Responsive image
Çocuklar, dünyaya ve hayata bakışlarında bir rehber olarak yararlandıkları medyadan kendilerine anlatılan küresel masalları, çoğunlukla "Batılı" ya da "gelişmiş" olarak tanımlanan ülkelerin penceresinden ve bakış açısından görmekte, izlemekte ve dinlemektedir.Savaşların bile medyalar üzerinden bir oyun ya da kahramanlık hikayesi gibi izlendiği çağımızda kendi sözümüzü, özgün hikayelerimizi ve kahramanlarımızı başka dünyalara açmanın ve ulaştırmanın gücü ve önemi ise, tartışılmazdır. Bu amaçla üretilen her türlü eser, aynı zamanda dünyadaki çocuklara bizim dünyamızı, hüzünlerimizi, mizahımızı, kahramanlıklarımızı anlatacak, gösterecek bir araç olacaktır.Sınırlar ve mesafeler ötesine ulaşan hikayelerle çocuklar, hikayesini dinlediği ya da okuduğu insanları ötekileştirmeyecek, düşman görmeyecek; benzer hüzünler, kahkahalar ya da gerilimlerde benzer duyguları yaşayan kilometrelerce ötedeki yaşıtlarından ve onların dünyalarından haberdar olacaktır. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir...Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu toprakların sözü ve hikayesinin geleceği inşa ederek, şekillendirecek nesillerde yankı bulması anlamına geleceğinden; yayıncılarımız ve yazarlarımız için nitelikli çocuk yayınları üretmek en büyük motivasyon kaynağı olacaktır. 
YAYIN TARİHİ:
2018-10-26
DOSYA BOYUTU:
5,77
ISBN:
6051961958
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kübra Güran Yiğitbaşı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım PDF

Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kübra Güran Yiğitbaşı. Okuyabilirsin Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ansımasından başka bir şey değildir ... ÇİZGİ KİTABEVİ - Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım - Fiyatı 18,32 TL ... ... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi... 18.32 TL. ÇİZGİ KİTABEVİ , Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 20.46 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı ya ... Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım | bkmkitap.com ... ... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... 18.70 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... 18.48 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... Kübra Güran Yiğitbaşı. Kitap Tanıtımı. Çocuklar, dünyaya ve hayata bakışlarında bir rehber olarak yararlandıkları medyadan kendilerine anlatılan küresel masalları... ...bu toprakların sözü ve hikayesinin geleceği inşa ederek, şekillendirecek nesillerde yankı bulması anlamına geleceğinden; yayıncılarımız ve yazarlarımız için nitelikli çocuk yayınları üretmek için en... 17.16 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... kitaphanen.com´da uygun fiyata Çizgi Kitabevi Yayınları markalı Çocuk Yayınları ve Dışa Açılım 9786051961958 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 19.80 TL. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın, sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi, bu toprakların sözü ve hikayesinin geleceği inşa ederek https://www.maksatkitap.com/urun/cocuk-yayinlari-ve-disa-acilim. Bu farkındalık ise aslında edebiyatın. sanatın ve hikayenin gücünün yansımasından başka bir şey değildir... Çocuk kitaplarımızın yabancı yayıncı ve okurlarca daha çok tercih edilmesi......