acem2019delhi.com

Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları

Responsive image
Doğadaki en zayıf, gereksiz ve akılsız yaratık insandır.Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur.Gereksizdir çünkü doğal dengede yeri yoktur. Bir böceğin bile soyu tükense doğanın dengesi bozulur ama insan olmasa doğanın dengesi yerine gelir. Akılsızdır çünkü kendisini, en akılı ve her şeyin insan için olduğuna inandırmıştır. Hiç bir zaman baş edemeyeceğini bir türlü anlamak istemediği doğayı değiştirmeye çalışır.Doğa Tanrıdır. Başka Tanrı aramak, Tanrı’yı görmezden gelmek, Tanrı’ya saygısızlıktır. İnsanın yaptığı en büyük yanlış budur ve onun sonunu getirmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-26
DOSYA BOYUTU:
8,64
ISBN:
9752312197
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Süha Umar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları PDF

Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Süha Umar. Okuyabilirsin Büyük Beyaz AdamBir Doğa Savaşçısının Anıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k insandır. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur ... Büyük Beyaz Adam > Süha Umar > Boyut Yayın Grubu > Final... ... . Gereksizdir çünkü doğal dengede yeri yoktur. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur. Büyük Beyaz Adam Bir Doğa Savaşçısının Anıları. Satışta. Satış Fiyatı:37.00 TL. ...Beyaz Adam - Boyut Yayın Grubu - 9789752312197 - Süha Umar - - Doğadaki en zayıf, gereksiz ve akılsız yaratık insandır.Zayıftır çünkü doğa koşullarına en. Bir Doğa Savaşçısının Anılar ... Büyük Beyaz Adam Bir Doğa Savaşçısının Anıları ... .Zayıftır çünkü doğa koşullarına en. Bir Doğa Savaşçısının Anıları. Büyük Beyaz Adam yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Büyük Beyaz Adam kitabına benzeyen kitaplar. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Büyük Beyaz Adam. Bir Doğa Savaşçısının Anıları. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur. Başka Tanrı aramak, Tanrı'yı görmezden gelmek, Tanrı'ya saygısızlıktır. İnsanın yaptığı en büyük yanlış budur ve onun sonunu getirecektir. 13.65 TL. Dev-Genç'ten, Karadeniz bölgesinden, Ereğli, Ege ve Kocaeli bölgesi işçi kesiminden, Çukurova'dan, sanat dünyasından ve Silahlı Kuvvetler'den gelen gençlerdi. Büyük Beyaz Adam. Yazar: Süha Umar Yayinevi: Boyut Yayın Grubu. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur. Biraz Acıyabilir - Bir Doktorun Anıları. Adam Kay. Zayıftır çünkü doğa koşullarına en az dayanıklı olan odur. Anı - Anlatı. Büyük Beyaz Adam. Yayıncı : Boyut Yayın Grubu. Unutulacak Gibi Değil; Bir Opera Sanatçısının Anıları. 10 10. Süha Umar - Büyük Beyaz Adam kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Doğa Tanrıdır. Başka Tanrı aramak, Tanrı'yı görmezden gelmek, Tanrı'ya saygısızlıktır....