acem2019delhi.com

Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3

Responsive image
Önce, kaplumbağaların sözcüsü konuştu:— Şu uzun ağaçlardan yapacağımız gemiyle bu karanlık ormandan uzaklaşalım.— Ekili tarlalara gidelim, dedi tarla faresi.— Kafdağı’na doğru yola çıkalım, dedi kanatlı karınca.Tilki, oturduğu çürük kütüğün üstünden seslendi:— Kuş olup uçalım.Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar.Aslan, ‘Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,’ diye geçirdi içinden.Bütün gözler aslanın üzerindeydi. Aslan önce kükredi. Sonra kararını açıkladı:— Tilkinin görüşünü benimsiyor ve hepinize kuşlar gibi uçmayı emrediyorum. 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-08
DOSYA BOYUTU:
5,80
ISBN:
6053703006
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Ruhi Şirin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 PDF

Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Ruhi Şirin. Okuyabilirsin Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...o halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar ... Aslankuş - Mustafa Ruhi Şirin ... . Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden. Ana Sayfa. Çocuk Kitapları. Hikayeler. Çocukları Uçuran Masallar 4 - Aslankuş (Ciltsiz). 21.90 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar. Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden. Mustafa Ruhi Şirin. Önce, kaplumbağaların sözcüs ... Aslankuş / Çocukları Uçuran Masallar 3 ... . Mustafa Ruhi Şirin. Önce, kaplumbağaların sözcüsü konuştu: Şu uzun ağaçlardan yapacağımız gemiyle bu karanlık ormandan uzaklaşalım. Ekili tarlalara gidelim, dedi tarla faresi. Mustafa Ruhi Şirin. Beyaz kuş, gagasıyla ağacın tepesine dokunuverdi. Kuşlar kısa sürede ağacın dallarına geri döndüler. Ağaç bir anda kuş ağacına dönüşüverdi. Mustafa Ruhi Şirin. Önce kaplumbağaların sözcüsü konuştu: Şu uzun ağaçlardan yapacağımız gemiyle bu karanlık ormandan uzaklaşalım. Ekili tarlalara gidelim dedi tarla faresi. 20.75 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar. Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden. 18.75 TL. Bütün hayvanlar tilkinin önerisini çok beğenince, koro halinde, kuşlar gibi uçmalıyız, diye bağırdılar. Aslan, 'Çok güzel bir düşünce bu, tilkiyi desteklemeliyim,' diye geçirdi içinden....