acem2019delhi.com

Rakamlarla Boyama: İkonlar

Responsive image
Sadece Beş Tonla Sevdiğiniz İkonlar Evinizde!Tarihe Damga Vurmuş 20 Yüzü Ortaya Çıkarmak İçin Gizemli Daireleri Gölgelendirerek BoyaBu kitap, çocukken bayılarak yaptığınız boyamalara şaşırtmaca katıyor. İlk bakışta kafa karıştırıcı dairelerden başka bir şey göremeseniz de her karmaşık şekil, ortaya çıkarılmayı bekleyen ünlü bir yüzü barındırıyor.AUDREY HEPBURN, CHE GUEVARA, MARILYN MONROE, AMY WINEHOUSE, ELVIS PRESLEY, KURT COBAIN, PRENSES DIANA, JAMES DEAN gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar sanatçı ruha sahip her yaştan insana renklendirmeyle geçirilecek eğlenceli saatler vadediyor. Eserinin kendine özgü olması için renklerini belirle, portrenin kime ait olduğunu ortaya çıkar ve tamamladığın portreyi kitaptan kolayca koparıp sergile. 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-28
DOSYA BOYUTU:
11,87
ISBN:
6053437406
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Rakamlarla Boyama: İkonlar PDF

Rakamlarla Boyama: İkonlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Rakamlarla Boyama: İkonlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tığınız boyamalara şaşırtmaca katıyor ... Rakamlarla Boyama: İkonlar Thomas Pavitte ... . PRENSES DIANA, JAMES DEAN gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar sanatçı ruha sahip... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Rakamlarla Boyama: İkonlar - Thomas Pavitte. Bu kitap, çocukken bayılarak yaptığınız boyamalara şaşırtmaca katıyor. Rakamlarla boyama ikonlar. 3:04. Querkles Masterpieces (The Birth Of Venus). görünümler 4494 yıl önce. Büyüklere ... Rakamlarla Boyama: İkonlar Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . görünümler 4494 yıl önce. Büyüklere Çizim Kitabı 1000 Nokta İkonlar - Thomas Pavitte. 29.55 TL. Audrey Hepburn, Che Guevara, Marilyn Monroe, Amy Winehouse, Elvis Presley, Kurt Cobain, Prenses Diana, James Dean gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar... Rakamlarla boyama ikonlar. 4:49. Hobi Kitabı : 1000 Nokta. Büyüklere boyama kitaplarına hiç alışamamıştım ki 1000 nokta çıktı karşıma. Yeni moda bu hobi kitabını sizler için tanıttım. Rakamlarla Boyama: İkonlar. Sadece beş tonla sevdiğiniz ikonlar evinizde! Tarihe damga vurmuş 20 yüzü ortaya çıkarmak için gizemli daireleri gölgelendirerek boya. Sadece beş tonla sevdiğiniz ikonlar evinizde! Rakamlarla Boyama, muhteşem görsel yaratıcılığı ortaya çıkarmak amacıyla tasarladığı seridir. ...COBAIN PRENSES DIANA JAMES DEAN gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar sanatçı ruha sahip her yaştan insana renklendirmeyle geçirilecek eğlenceli saatler vadediyor. Rakamlarla boyama ikonlar. Querkles Masterpieces (The Birth Of Venus)Mariam Rostam. 1000 Nokta / The 1000 dot-to-dot (İkonlar) Marlyn MonroeVolkan Durmaz. 29.55 TL. Audrey Hepburn, Che Guevara, Marilyn Monroe, Amy Winehouse, Elvis Presley, Kurt Cobain, Prenses Diana, James Dean gibi 20 ünlünün portresine yer veren Rakamlarla Boyama: İkonlar... Audrey Hepburn, Che Guevara, Marilyn Monroe, Amy Winehouse, Elvis Presley, Kurt Cobain...