acem2019delhi.com

Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın

Responsive image
Ay ışığında çatılarda falan koşmuyordum, o kadar da değil. Sadece uyurken konuşur, jestler yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım. Nerede olduğumu bilmezdim. Efsanevi Boileau-Narcejac ikilisinin unutulmaz polisiyelerini yayınlamayı sürdürüyoruz. Romanın ana kahramanı Ravinel, çevresinden ve dünyanın gerçekliğinden kopmuştur, sevgilisiyle birlikte sahil kasabalarına kaçmanın hayali içindedir. Ama romanın daha ilk satırlarında kente öyle bir sis çöker ki, dünya onun için tanınmaz hale gelir. Bir solukta okuyacağınız, gerçek bir edebi-polisiye.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-15
DOSYA BOYUTU:
9,89
ISBN:
6059315890
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Boileau
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın PDF

Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Boileau. Okuyabilirsin Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...er yapardım… Bazen kalkardım ve koridorda ya da başka bir odada uyanırdım ... Şeytanca Artık Orada Olmayan Kadın > Alakarga Yayınları... ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın. : Boş Geçilemez. GÜNÜN FIRSATI. Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan. %40 İNDİRİM. Şeytanca-Artık Orada Olmayan Kadın. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 4 adetSon güncelleme: 59 dakika önce D&R. Şeytanca Artık Orada Olmayan Kadın. Yeni. Ücretsiz Kargo. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup ... Şeytanca Artık Orada Olmayan Kadın - BKM Kitap ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın....