acem2019delhi.com

Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler

Responsive image
FARKLI OLMAYA CESARET EDEN ERKEK ÇOCUKLARINA HİKÂYELER-AMAZON’DA ÇOKSATAN-“Bu kitap hayat kurtarabilir. Bu kitap hayatları değiştirebilir. Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir.” Benjamin ZephaniahSteven Spielberg, Daniel Radcliffe, Galileo Galilei, Nelson Mandela, Louis Armstrong, Muhammed Ali, Patch Adams, Gandi, Lionel Messi, Frank Ocean... hepsi farklı olmaya cesaret ettiler…Beyaz atlı Prens, ejderha avcısı, haşarı afacan… Bunlar, çoğunlukla erkek çocukların evde ve okulda kitaplarda karşılaştıkları rol modelleridir. Bir erkek çocuğu olarak ideal erkeklik kalıbına uyacağınız varsayımı yaygındır.Peki ya bilimle, sanatla, doğayı korumakla, topluma faydalı olacak bir uğraşla ilgilenmek istiyorsanız? Ya içine kapanık bir çocuksanız? Ya elinize kılıç almak yerine bir kitap almayı tercih ediyorsanız?Genç erkekler için yararsız cinsiyet klişeleri ile ilgili süregiden bir kriz var. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkekler Çocuklarına Hikâyeler, alternatif bir anlatı sunuyor. Şefkat, fedakârlık ve kendine güven yoluyla dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışan, geçmişten günümüze ünlü veya ünlü olmayan 100 olağanüstü hayat hikayesi. Her biri kendi tarzında kural bozucu ve yenilikçi olan bu karakterler inanılmaz şeyler başarıyorlar.Kitaptaki hikâyeler arasında, John Lennon, Oscar Wilde, Salvador Dalí, Rimbaud, Beethoven, Barack Obama, Stormzy, Ai Weiwei, Bill Gates ve Jesse Owens gibi hayatın her kesiminden ve dünyanın dört bir yanından gelen farklı kahramanlar var.Macera dolu ve merak uyandırıcı hikâyelerle güzel aktarımlar yapan bu kitap, akran baskısına karşı koymak için cesarete ihtiyacı olanlara ve fark yaratan çocuklara ilham veriyor. Endişeleri olan tüm erkek çocukları ve onlar için endişelenen tüm ebeveynlerin edinmesi gereken bir kitap. Bu kitap çocuklara cesaret ve ilham verirken aynı zamanda eğlendiriyor.*BU KİTAPTA AKSİYON KAHRAMANLARI VE KURTARILACAK PRENSESLER YOKTUR.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-11
DOSYA BOYUTU:
9,35
ISBN:
6057939043
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ben Brooks
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler PDF

Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ben Brooks. Okuyabilirsin Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Ben Brooks. "Bu kitap hayat kurtarabilir ... Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler - Eksik... ... . Bu kitap hayatları değiştirebilir. Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir.". 65 TL. Farklı, Olmaya, Cesaret, Eden, Erkek, Çocuklarına, Hikayeler, - Eksik, Parça, Yayınları. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler. - Amazon'da Çok satan. Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir." 56 TL. Genç erkekler için yararsız ... + Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikâyeler... ... ." 56 TL. Genç erkekler için yararsız cinsiyet klişeleri ile ilgili süregiden bir kriz var. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkekler Çocuklarına Hikâyeler, alternatif bir anlatı sunuyor. Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir." Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkekler Çocuklarına Hikâyeler alternatif bir anlatı sunuyor. 63.20 TL. Genç erkekler için yararsız cinsiyet klişeleri ile ilgili süregiden bir kriz var. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkekler Çocuklarına Hikâyeler, alternatif bir anlatı sunuyor. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler. - Amazon'da Çok satan Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir." 57.60 TL. Genç erkekler için yararsız cinsiyet klişeleri ile ilgili süregiden bir kriz var. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkekler Çocuklarına Hikâyeler, alternatif bir anlatı sunuyor. Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir." Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkekler Çocuklarına Hikâyeler, alternatif bir anlatı sunuyor. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler. - Amazon'da Çok satan Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir." Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir." Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkekler Çocuklarına Hikâyeler, alternatif bir anlatı sunuyor. Farklı Olmaya Cesaret Eden Erkek Çocuklarına Hikayeler. - Amazon'da Çok satan Bu kitap farklı olmaya cesaret eden başka bir erkek çocuklar kuşağının doğmasına yardımcı olabilir....