acem2019delhi.com

Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları

Responsive image
Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı doğrultusunda bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla ilişkilerin stratejik olma durumunu hem teorik hem de uygulama perspektifiyle tartışmıştır. Üç bölümden oluşan kitabın Birinci Bölüm’ünde, halkla ilişkilerin sosyal strateji düzeyindeki yeni işlevleri olan ortam tarama, paydaş-kamu segmentasyonu, konu yönetimi ve senaryoların üretimi örnek uygulamalarla açıklanmıştır. Kitabın İkinci Bölüm’ünde, halkla ilişkilerin işlevsel strateji düzeyindeki yenilenen işlevleri detaylı bir şekilde ele alınarak ve üst düzey örgüt stratejilerine paralel bir şekilde “halkla ilişkiler stratejisinin nasıl geliştirileceğine” ve “stratejik iletişim planlarına” odaklanarak örneklendirilmiştir. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır. Bu doğrultuda halkla ilişkiler kampanyaları, örgütün genel stratejileri doğrultusunda geliştirilen halkla ilişkiler stratejisi ve stratejik iletişim planlarını görünür kılar.
YAYIN TARİHİ:
2019-03-11
DOSYA BOYUTU:
12,26
ISBN:
6053201946
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Çiğdem Karakaya Şatır
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları PDF

Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Çiğdem Karakaya Şatır. Okuyabilirsin Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır ... Nobel Akademi Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları Çiğdem... ... . Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır. Çiğdem Karakaya Şatır, Fulya Erendağ Sümer, Zuhal Gök Demir. Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri, örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı doğrultusunda bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla... Bununla birli ... Stratejik Halkla İlişkiler ve Uygulamaları | bkmkitap.com ... . Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri, örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı doğrultusunda bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla... Bununla birlikte "karma model"i kısmen de olsa uygulayan firmalarda ise halkla ilişkiler departmanlarının işletmede stratejik bir pozisyona sahip oldukları tespit edilmiştir. ...GİRİŞ Halkla ilişkiler, stratejik yönetimde yer alan önemli bir disiplin olarak kabul görmektedir. tutum ve davranış değişikliği sağlayacak kampanyatif halkla ilişkiler uygulamaları kolayca fark edilir. Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır. Çiğdem Karakaya Şatır, Fulya Erendağ Sümer, Zuhal Gök Demir. Bu kitap, stratejik halkla ilişkileri örgütün strateji düzeylerine sağladığı katkı doğrultusunda bütüncül bir yaklaşımla ele alarak halkla... Kitabın son bölümü ise stratejik halkla ilişkiler çalışmalarının uygulama basamağını oluşturan halkla ilişkiler kampanyalarını adım adım anlatmaktadır....