acem2019delhi.com

Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım)

Responsive image
Üstad Vehbe Zuhayli, İslam ümmetinin güvendiği ve pek çok dalda telif verdiği eserlerinden ziyadesiyle istifade ettiği mümtaz bir alim ve üstün bir şahsiyettir. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır.Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. İşin hikaye tarafıyla ve ayetlerin ruhuyla bağdaşmayacak fuzuli kelimelerden büyük bir ihtimamla sakınmış ve okuyucuyu ayetleri o sıcak ve ruh bahşedici atmosferinden koparmamıştır. Ayetlerle olan rabıta muhafaza edilmiştir. Açıklamaların özlü olmasına ve kullanılan kelimelerin itinaylaseçilip sınırlı tutulmasına rağmen rahat anlaşılmaları sağlanmıştır.Kur’an’ın ruhuyla Resulullah (s.a.v.)’ın pratiğiyle, selef-i salihinin o müstakim anlayışıyla bağdaşmayacak en küçük bir ayrıntıya şahid olmak mümkün değildir. Gayet rahat ve gönül huzuru içinde okunacak özlü bir tefsirdir.
YAYIN TARİHİ:
2012-07-16
DOSYA BOYUTU:
11,96
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Vehbe Zuhayli
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) PDF

Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Vehbe Zuhayli. Okuyabilirsin Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bulunmuştur. Bu mezkur tefsiri gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır ... Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - %24 İndirimli - Vehbe Zuhayli - Dua ... . Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. 9786054024889. 520047. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım). Dua Yayınları. 168.00. %40. Tefsîrü'l-Münîr (15 Cilt). Vehbe Zuhaylî. Risale Yayınları. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım). Yazar : Vehbe Zuhaylî Yayınevi : Dua Yayıncılık Bu kategorideki tüm ürünler. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Vehbe Zuha ... Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) | bkmkitap.com ... . Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Vehbe Zuhayli. Kitap Tanıtımı. Üstad Vehbe Zuhayli, İslam ümmetinin güvendiği ve pek çok dalda telif verdiği eserlerinden ziyadesiyle istifade ettiği mümtaz bir alim ve üstün bir şahsiyettir. E-kitap Microformat kullanarak kitabın elektronik bir sürümünü içerir Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - Vehbe Zuhayli AYDINLATILMIŞ. Dijital haklar yönetimi (DRM) hakkında da bilgi verebilirsiniz. 180 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım). Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Gayet rahat ve gönül huzuru içinde okunak özlü bir tefsirdir. Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - Vehbe Zuhayli web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Prof. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. 182.40 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. 132 TL. Bu mezkur tefsiri, gerçekten ziyadesiyle istifade edilecek bir hayat menbaıdır. Ayetlerle ilgili kısa ve gerçekten çok veciz yorumlarda bulunmuştur. Onlardan biri olman ihtimali var. Biçim Tefsir'ül Veciz (4 Cilt Takım) - Vehbe Zuhayli doc, Microsoft Word (Word) programında yapılmış olan belgeleri ve tabii ki bu gibi kitapları açmayı ifade eder. 978605...