acem2019delhi.com

Üç Büyük Usta: Leonardo - Michelangelo - Raphael

Responsive image
1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında MSGSÜ Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi, Beş Kubbe Salonu’nda gerçekleşecek ve İsveçli Sergi Tasarım Şirketi “Excellent Exhibitions AB” tarafından tasarlanan, alanlarında uzman İtalyan küratörler Alessandro Vezzosi ve Francesco Buranelli tarafından hayata geçirilen “The Great Masters” sergisi Türkiye’de açılacak ilk interaktif sanat sergisidir. Serginin kataloğu, üç büyük usta üzerinden yola çıkarak 16. Yüzyıl İtalya’sını ve Rönesans’ı anlatıyor. Bu dönemin en önemli keşifleri olan Perspektif, Anatomi ve Ayna sergi içinde farklı deneyimlerle okuyucu ile buluşuyor. Bilim ve sanatın iç içe geçtiği bu dönemde hem sanatçı, hem bilim insanı olarak insanlığa sayısız eser bırakan üç büyük ustanın Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Yayını olarak çıkan sergi kataloğunda Michelangelo’nun Sistin Şapeli’ndeki eserleri, Davud heykeli, Leonardo’nun Son Yemek freski, anatomi çalışmaları, Vitrivius İnsanı, modelleri, Raphael’in yapmış olduğu bir çok resmi ve Atina Okulu freski hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2012-07-05
DOSYA BOYUTU:
9,71
ISBN:
9756264706
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Alessandro Vezzosi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Üç Büyük Usta: Leonardo - Michelangelo - Raphael PDF

Üç Büyük Usta: Leonardo - Michelangelo - Raphael harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Alessandro Vezzosi. Okuyabilirsin Üç Büyük Usta: Leonardo - Michelangelo - Raphael sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...birisi şüphesiz ki Floransa'daki Lourentian Kütüphanesi'dir ... Üç Büyük Usta: Leonardo, Michelangelo, Raphael-Palme Kitabevi ... . Yazarın Diğer Kitapları. %30. Leonardo da Vinci Evren Bilimi ve Sanatı. Alessandro Vezzosi. Yapı Kredi Yayınları. Üç Büyük Usta: Leonardo, Michelangelo, Raphael Pdf İndir. Kitap Özeti. Resim kategorisinde yer alan Alessandro Vezzosi - Üç Büyük Usta: Leonardo, Michelangelo, Raphael kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! ÜÇ BÜYÜK ... Üç Büyük Usta: Leonardo - Michelangelo - Raphael - Alessandro... ... . Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! ÜÇ BÜYÜK USTA - THE GREAT MASTERS (LEONARDO - MİCHELANGELO - RAPHAEL) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve TOPHANE-İ AMİRE KÜLTÜR VE SANAT 2012... Bulunmaktadır... Üç Büyük Usta: Leonardo, Michelangelo, Raphael Alessandro Vezzosi. Michelangelo, arasında deneyimlerle arasında olan bulunmaktadır... olan Usta: alanlarında üç... Üç Büyük Usta: Leonardo, Michelangelo, Raphael. Alessandro Vezzosi. Çevirmen: Kemal Atakay. Alessandro Vezzosi adlı yazara ait Üç Büyük Usta: Leonardo, Michelangelo, Raphael kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %26 indirimli Sözcü Kitabevi'nden s. İşte karşınızda bu üç büyük usta; Leonardo, Raphael ve Michelangelo... İstanbul'da eserleri ve teknoloji ile buluştular. Leonardo'nun bilmediğim bir tasarımı karşıma çıkar mıydı? Evet çıkabilirdi. Alessandro Vezzosi. 1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında MSGSÜ Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi, Beş Kubbe Salonu'nda gerçekleşecek ve İsveçli Sergi Tasarım Şirketi "Excellent... Alessandro Vezzosi. 1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında MSGSÜ Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi, Beş Kubbe Salonu'nda gerçekleşecek ve İsveçli Sergi Tasarım Şirketi "Excellent... Serginin kataloğu, üç büyük usta üzerinden yola çıkarak 16. Yayını olarak çıkan sergi kataloğunda Michelangelo'nun Sistin Şapeli'ndeki eserleri, Davud heykeli, Leonardo'nun Son Yemek freski... Serginin kataloğu, üç büyük usta üzerinden yola çıkarak 16. Yüzyıl İtalya'sını ve Rönesans'ı anlatıyor. Bu dönemin en önemli keşifleri olan Perspektif, Anatomi ve Ayna sergi içinde farklı deneyimlerle... Yazarın Diğer Kitapları. %38. Leonardo da Vinci Evren Bilimi ve Sanatı. Aless...