acem2019delhi.com

Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları

Responsive image
Aydan hastanede aynı bekleme salonunda ve aynı bankta başını Yaşar’ın omzuna koymuş, gözleri kapalı halde, çevreyle hiçbir bağı yok gibi dalıp gitmişti. Neydi bu başına gelenler, yoksa uzun bir rüyada mıydı, kâbus mu görüyordu? Evet evet öyle olmalıydı; bu bir kâbustu, yoksa kendisinin başına böyle bir şey niye gelsin ki, o hiç kimseye kötülük yapmamıştı ki, tam aksine çok yardımsever, çok duygusal bir kişiydi. Ondan dolayı bu olanlara bir anlam veremiyordu. “Neden ben?” diye sürekli içinden geçiriyordu. Nasıl olmuştu da o sabah endişeyle uyanmıştı, hiç alışkanlığı olmadığı halde televizyonu açmıştı, televizyonda özellikle o saatte öyle bir programın olması… nasıl oluyordu bütün bunlar, böyle bir tesadüf olamazdı. Demek ki bu bir rüya, evet hala uyanamadığım, uyanmakta zorlandığım bir rüya, bu rüyadan uyanmalıydı. Evet, bağırmalıydı, Yaşar’ı çağırmalıydı, Yaşar ona yardım edebilirdi, tek kurtuluşu buydu, bu kâbustan kurtulmalıydı, Bu onun hayatı olamazdı, onun hayatı daha güzeldi, onun güzel çocukları vardı, gerçek hayatında çok mutluydu, uyanmalıydı. Birden Yaşar’ın kendisine doğru geldiğini gördü. Evet evet, Yaşar onu uyandıracaktı, bu durumdan kurtaracaktı. Yaşar’ın eğilip onu tuttuğunu gördü, yavaşça kaldırmaya başladı, tamam beni bu rüyadan çekip çıkarıyor diye düşünmeye başladığı anda Yaşar’ın sesini duydu. “Aydan, canım uyan lütfen, uyan” diye bağırdığını duydu, ses kendisine çok yüksek geldi, kendisinin sesin etkisinden sarsıldığını zannederken birden gözleri açıldı. Yaşar elleriyle onun yüzünü tutmuş, uyanması için hafifçe sallıyordu. Panikle çevresine baktı, birden hastanenin bekleme salonunda olduğunu fark etti. Sol göğsünde ağrı hissediyordu, demek ki gerçekti, rüya değildi. Sol göğsündeki ağrı da ameliyat ağrısıydı. Sonra yüzünü çevirdi, Yaşar’ın gözlerine baktı, birden ağlamaya başladı. Yaşar Aydan’ın başını göğsüne dayadı, saçlarını okşamaya başladı. “Tamam canım, geçti, lütfen kendini topla, her şey yoluna girecek, birazdan içeri gireceğiz.” Oturdukları yerden kalkmaya çalıştılar, Aydan kalkmakta çok zorlandı, Yaşar’ın yardımı ile kalkabildi. Doktorun odasına girdiler, doktor masasında Aynur hemşire ile ekranda bir şeylere bakıyordu. Aynur, Aydan’ı görünce ona doğru yürüdü, sıkıca kucaklaştılar. Sonra Yaşar’la da el sıkıştı. Aydan ve Yaşar yine doktorun karşısındaki koltuklara oturdular.
YAYIN TARİHİ:
2012-07-16
DOSYA BOYUTU:
12,89
ISBN:
6051274850
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İsmail Bozkurt
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları PDF

Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İsmail Bozkurt. Okuyabilirsin Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bekleme salonunda ve aynı bankta başını Yaşar'ın omzuna koymuş, gözleri kapalı halde, çevreyle hiçbir bağı yok gibi dalıp gitmişti ... Bir Meme Kanseri Ve Kanser Savaşçıları | Kitapjo.com ... . 8.91 TL. Aydan hastanede aynı bekleme salonunda ve aynı bankta başını Yaşar'ın omzuna koymuş, gözleri kapalı halde, çevreyle hiçbir bağı yok gibi dalıp gitmişti. Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları - Cinius Yayınları - 9786051274850 - İsmail Bozkurt - %34 indirim ... Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları - İsmail... | Kitapkolik.com ... .com'dan sipariş verebilirsiniz. Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları - Cinius Yayınları - 9786051274850 - İsmail Bozkurt - %34 indirimli - Aydan hastanede aynı bekleme salonunda ve aynı bank. İsmail Bozkurt - BİR MEME KANSERİ VE KANSER SAVAŞÇILARI kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Bir meme kanseri ve kanser savaşçıları. İsmail Bozkurt. Aydan hastanede aynı bekleme salonunda ve aynı bankta başını Yaşar'ın omzuna koymuş, gözleri kapalı halde, çevreyle hiçbir bağı yok gibi dalıp gitmişti. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Meme Kanseri Ve Kanser Savaşçıları. Bir Meme Kanseri Ve Kanser Savaşçıları ve İsmail Bozkurt Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. 13.50 TL. Aydan hastanede aynı bekleme salonunda ve aynı bankta başını Yaşar'ın omzuna koymuş, gözleri kapalı halde, çevreyle hiçbir bağı yok gibi dalıp gitmişti. 9.75 TL. Aydan hastanede aynı bekleme salonunda ve aynı bankta başını Yaşar'ın omzuna koymuş, gözleri kapalı halde, çevreyle hiçbir bağı yok gibi dalıp gitmişti. Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları. İsmail Bozkurt. Yayınevi: Cinius. Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları. Marka : Cinius Yayınları. Barkod : 9786051274850. Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları. Mağaza: TveT. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Cinius Yayınları Yayınevine ait Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın... Aydan hastanede aynı bekleme salonunda ve aynı bankta başını Yaşar'ın omzuna koymuş, gözleri kapalı halde, çevreyle hiçbir bağı yok gibi dalıp gitmişti. İsmail Bozkurt, Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Bir Meme Kanseri ve Kanser Savaşçıları (9786051274850)....