acem2019delhi.com

Kepler62Yolculuk

Responsive image
"Vakit geldi. İnsanlığın yüzünü kara çıkarmayın." General Livingstone, uzayın derinliklerine doğru yolculuğa çıkacak olan çocuklarla vedalaşır. Çocuklar, Niña, Pinta ve Santa María adlı yıldız yelkenlerinin kendilerini beklediği uzay istasyonuna varırlar. Ari kardeşi Joni'ye göz kulak olur. Bir yandan, mürettebata görevleriyle ilgili söylenmeyen şeyler olduğundan şüphelenmektedir. Uzay gemisindeki fazladan kapsülde kim uyumaktadır? Ari neden yolculuğun ortasında uyandırılır?Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. Siz de hikâyenin bir parçası olun!
YAYIN TARİHİ:
2018-10-23
DOSYA BOYUTU:
4,28
ISBN:
9750738678
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bjorn Sortland
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kepler62Yolculuk PDF

Kepler62Yolculuk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bjorn Sortland. Okuyabilirsin Kepler62Yolculuk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lde kim uyumaktadır? Ari nedenyolculuğunortasında uyandırılır? Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor ... Kepler62: Yolculuk Bjorn Sortland ... . Siz de hikayenin bir parçası olun! Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. Siz de hikayenin bir parçası olun! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Kepler62 Yolculuk - Björn Sortland -Timo Parvela. "Vakit geldi. Ari neden yolculuğun ortasında uyandırılır? Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. 14.43 TL. Kepler62: Yolculuk-Can Çocuk Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızl ... Kepler62: Yolculuk | bkmkitap.com ... . 14.43 TL. Kepler62: Yolculuk-Can Çocuk Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kepler62: Yolculuk. Kargoya verilme süresi 3 gün. Uzay gemisindeki fazladan kapsülde kim uyumaktadır Ari neden yolculuğun ortasında uyandırılır Kepler62 de macera tüm hızıyla devam ediyor. 14.80 TL. Uzay gemisindeki fazladan kapsülde kim uyumaktadır? Ari nedenyolculuğunortasında uyandırılır? Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. Siz de hikayenin bir parçası olun! 12.51 TL. Kepler62 Yolculuk, Can Yayınları, 12,51 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. 14.80 TL. Uzay gemisindeki fazladan kapsülde kim uyumaktadır? Ari neden yolculuğun ortasında uyandırılır? Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. Siz de hikayenin bir parçası olun! Kepler62: Yolculuk. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kepler62'de macera tüm hızıyla devam ediyor. Siz de hikayenin bir parçası olun!...