acem2019delhi.com

Hışırtı

Responsive image
Anne zürafa ışığı söndürdü ve cesur Züri ilk kez tek başına yatıyor bu gece... Sonra ne oldu dersiniz? Bu ilk gecenin heyecanına ve sürprizlerine hazır olun.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-13
DOSYA BOYUTU:
10,42
ISBN:
6054702046
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mila Popnedeleva Genova
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hışırtı PDF

Hışırtı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mila Popnedeleva Genova. Okuyabilirsin Hışırtı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...prakların hışırtısını duyayım. hışırtı sesi ... Hışırtı Ne Demek? - anlami-nedir.com ... . Rustle. hışırtılı. Hışırtısı olan. gizem adamı havasına bürünürsünüz. telefonda konuşurken duyduğunuz hışırtı ise, telefon kablolarından birinin ezilmiş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Hışırtı Kelime Anlamı Nedir ? 1-)Ince cisimler hişirdarken çikan ses, hişirdama ses. Sizde içinde Hışırtı kelimesi geçen bir şeyler paylaşın ! Hışırtı kelimesi anlamı 184 defa okunmuştur. Sözlükte hışırtı kelimesinin manası: İnce cis ... Hışırtı - Ekşi Sözlük ... . Sözlükte hışırtı kelimesinin manası: İnce cisimler hışırdarken çıkan ses, hışırdama sesi Örnek: Sade dalgaların sesini veya yaprakların hışırtısını duyayım. hışırtı ile alakalı b...